Що таке нижній регістр на клавіатурі?

Багато користувачів ПК вміють користуватися клавіатурою і мишкою чисто інтуїтивно, при цьому, не знаючи про їх додаткових можливостях. Напевно вам доводилося чути про верхній і нижній регістр на клавіатурі, але не факт, що ви знаєте, що це таке і як його застосовувати. Спробуємо розібратися в цих питаннях.

Нижній регістр — що це?

Не розумієте про що йде мова? Все досить просто. При включеному нижньому регістрі будуть набиратися малі літери, відповідно при верхньому — великі.

Існують різні варіанти перекладу клавіатури у верхній або нижній режим. Розглянемо ці способи нижче.

Як переключитися на нижній регістр на клавіатурі?

Як вже було зазначено є кілька варіантів перемикання на нижній регістр. Розглянемо їх:

  • Короткочасне перемикання. Не складе труднощів знайти на будь-якій комп'ютерній клавіатурі клавішу «Shift». Зверніть увагу, що на деяких моделях це може бути не наведена напис, а стрілка, що вказує вгору. Якщо у вас включений верхній режим, для перемикання в нижній знадобитися натиснути на цю кнопку і на необхідний символ. Цей спосіб підходить, якщо вам необхідно швидко перемкнутися між ними.
  • Тривалий набір. Існує й інший метод переключення. У цьому випадку вам необхідно буде знайти клавішу Caps Lock». Шукайте її в лівій частині розкладки над «Shift». При активації відбувається тривала зміна. Тобто ви натискаєте на кнопку і друкуєте в нижньому режимі постійно, поки не буде потрібно його перемкнути.

ДОВІДКА. Визначити в якому режимі перебувати клавіатура допоможе активоване або відключений світлодіод, розташований у правій частині клавіатури. Якщо він активований включений верхній режим.

  • Є ще один варіант перемикання. Він зустрічається в програмі Ворд. Припустимо, ви набирали текст і забули перейти в потрібний вам регістр. Це не означає, що необхідно витерти набрану інформацію. Можна скористатися деякими інструментами. Для цього виділіть підлягає зміні фрагмент. У панелі інструментів "Головна" знайдіть категорію "Шрифт". Саме у вікні буде доступна функція зміна регістра. Це "а" і "А".