Порядок встановлення фільтрів для очищення води

Не секрет, якість води і в міських квартирах і заміських будинках залишає бажати кращого. Причини тому різні, але для приведення її в норму використовують один і той же метод – фільтрація. Тобто, на лінії подачі, встановлюють набір фільтрів. Як правило, кожен фільтр призначений для вирішення певної задачі. Якісь видаляють механічні домішки, якісь, видаляють зайвий кальцій.

Порядок встановлення фільтрів

Як правило, для повноцінного очищення води використовують кілька фільтрів. Але при їх установці повинен бути дотриманий певний порядок.

Підготовчий етап

Перед установкою пристроїв потрібно виконати певну роботу по підготовці місця. Набір пристроїв для очищення, можна розмістити безпосередньо під раковиною, по більшій частині це місце завжди пустує або включена всяким мотлохом. Якщо мова йде про заміський будинок, то їх можна встановлювати в тому ж приміщенні, через яке виконаний введення води в будинок. Вже потім виконується розведення очищеної води по будинку.

Фільтри, які застосовують у сучасних системах очищення, дозволяють встановлювати двома основними способами:

  • вертикально;
  • горизонтально.

Вибираючи місце для їх установки необхідно пам'ятати про те, що картриджі підлягають періодичній заміні. Тобто, вони повинні бути встановлені так, щоб був забезпечений вільний доступ до картриджів для їх обслуговування і заміни.

Готуємо необхідні інструменти і матеріали

Для встановлення фільтрів потрібно підготувати отвори в стіні, де буде встановлюватися кронштейн, на якому кріплять пристрої для очищення води. Компанії, що випускають подібні вироби полегшують життя споживачам, випускаючи вироби, які включають в себе відразу кілька фільтрів. Вони встановлюються на одному кронштейні і його просто треба закріпити на обраному місці. Як правило, необхідний кріплення входить в комплект поставки. Інструмент, який знадобиться для заміни картриджів, також входить в комплект поставки.

ВАЖЛИВО!

КАРТРИДЖІ, ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ, ПОВИННІ ЗМІНЮВАТИСЯ ЯК МІНІМУМ ОДИН РАЗ НА ПІВРОКУ. В ІНШОМУ ВИПАДКУ БУДИНОК БУДЕ НАДХОДИТИ НЕЗРОЗУМІЛА ЖИДКОСТЬ.

Як встановити фільтри для очищення води: покрокова інструкція

Послідовність операцій по установці фільтрів виглядає наступним чином:

  1. Зупинити подачу води.
  2. Злити воду, що залишилася в трубопроводі.
  3. На заздалегідь підготовлене місце встановити кронштейн, призначений для установки фільтрів.
  4. Встановити фільтри на місце і виконати підключення трубопроводу.

Виконуючи цю операцію, слід керуватися вимогами інструкції по експлуатації фільтрів.

Якщо мова йде про встановлення окремих фільтрів, то, крім їх кріплення на стіні або підлозі, необхідно дотримати послідовність їх установки. Першим встановлюють фільтри грубої і тонкої очистки. Вони призначені для видалення механічних домішок. Слідом за ними, монтують вугільні та інші пристрої для очищення.