Як малювати на комп'ютері мишкою - вчимося малювати швидко

Як підготуватися до малювання мишкою. Комп'ютерна графіка має ряд незаперечних переваг у порівнянні з малюванням на листку паперу. Тут задіяний великий набір інструментів, і не доведеться купувати різноманітні пензлики і фарби.

Вигнутий монітор або звичайний: що краще? Робимо правильний вибір

Вигнуті монітори. Саме по собі обладнання являє з собою виріб, який виконує не тільки основні функції — трансляція відео, зображень, ігор, але і включає в себе додаткові завдання, що відрізняються від інших.

Безпечне відстань від очей до монітора

Під яким ракурсом необхідно тримати монітор. Важливим моментом є кут, під яким знаходиться ваш погляд і безпосередньо сам пристрій. При цьому також є сенс мати на увазі наступні рекомендації.

Що робити, якщо на моніторі з'явилося чорне пляма: причини появи чорної плями на моніторі.

Причин для появи даної поломки існує кілька. Всі вони поділяються на апаратні або програмні. Тобто частина з них викликаються поломкою якогось компонента комп'ютера, інші ж — помилкою у роботі. Чорна смуга може розташовуватися в будь год

Який вибрати монітор для ігор: розмір діагоналі і дозвіл монітора, тип матриці, час відгуку, яскравість і контрастність, кути огляду, частота оновлення екрану.

Розмір діагоналі є першим параметром, яким приділяють увагу при виборі монітора для ігор. Багато хто помилково вважають, що при великих розмірах діагоналі якість готового зображення зросте. Це правило працює не завжди. При виборі слід

Змінився колір екрану монітора - що робити з поломкою?

В залежності від джерела зародження дефекту може утворитися той або інший відтінок. Частіше за все можливо розрізняти такі кольори, як жовтий, зелений, синій або червоний. Чому змінюється колір: проблеми і їх рішення.

Червоні точки на моніторі: як знайти причину і позбутися від точок?

Як виглядають? Попередньо має сенс зрозуміти, що у битого пікселя буває кілька різновидів, але всі вони ніяк не впливають на зміну колірної передачі. Що стосується зовнішнього вигляду саме червоних точок, так це дрібні вкраплення, які можна наб

Як дізнатися співвідношення сторін монітора свого комп'ютера

Які бувають співвідношення сторін моніторів. Для початку краще розібратися з визначенням. Отже, саме значення криється у форматі того чи іншого зображення. Найчастіше це стосується фотографій, телебачення і так далі.