Чому не можна спати ногами до дверей?

Людина поєднує в собі відразу дві сфери життєдіяльності: біологічну і соціальну частини. Природа нагородила його високим інтелектом і здатністю мислити. Крім того, людина відрізняється своїм бажанням до пізнання світу і відкриття нових знань. Процес розвитку суспільства та різні відкриття тісно взаємопов'язані.

Завдяки своєму допитливому розуму і допитливості людина активно розвивав науку і здійснював нові відкриття. У наш час кожен день з'являються нові ідеї й винаходи, спрямовані на поліпшення якості життя. Вони активно застосовуються і впроваджуються в усі сфери людської діяльності.

Проте у людини не завжди виходило дізнатися відповіді на питання. Багато загадки залишалися без відповіді, а невідомі і незрозумілі явища пояснювалися містичними подіями, фантастичними істотами... В даний час наука знайшла відповіді і пояснення на більшість загадок, але фантастичні події закріпилися у різних народів у вигляді традицій і прикмет.

Чому не можна спати ногами до дверей по християнським традиціям?

У нашій статті ми поговоримо про прикмету, пов'язаної зі сном. Існує повір'я, що під час сну сплячий чоловік не повинен знаходитися ногами у напрямку до дверей. Дана традиція не має певних коренів, тому пояснень у неї теж існує кілька. Найбільш природним і правдоподібним з них є пояснення з християнської точки зору.

За цією версією, цей звичай пов'язаний з похоронним обрядом, під час якого покійника виносять через двері вперед ногами. Саме в такому становищі людини відправляють в останній шлях, тому живим людям так спати не рекомендується. Також з давніх часів люди порівнювали сон з «короткою смертю», зовні схожою на справжню смерть. Під час сну не рекомендується пропускати злих духів і потоки негативної енергії для тіла і свідомості. Радять не спати до проходу вперед ногами.

ВАЖЛИВО: Це пояснення ґрунтується передусім на людському сприйнятті і взаємозв'язку неприємного події і розташування під час сну.

Чому не можна по Фен-Шуй?

Ще однією цікавою точкою зору є пояснення, що ґрунтується на філософському відношенні до життя і сприйняття дійсності. Згідно китайської мудрості все у світі має свої канали зв'язку і потоки енергії. Ці потоки поділяються на внутрішні і зовнішні, щоб вибрати краще розташування, потрібно знайти гармонію між енергетичними полями.

Завдяки цьому філософському напряму підбираються місця для будівництва будівель та місць поховань. У будинку за цим вченням підбирається місце для сну і відпочинку, прийому їжі і прийняття водних процедур. Згідно філософії двері і вікно є джерелом проникнення енергії. Вони служать воротами для входу енергетичних хвиль, і не завжди ці хвилі несуть в собі позитивний заряд.

Для того, щоб забезпечити повноцінний відпочинок, а вранці прокидатися виспавшись і бадьорим, необхідно правильно розставити меблі і розташувати ліжко так, щоб вона не перетиналася з лініями енергетичних потоків. Краще поставити на її місце комп'ютерний стіл, щоб в голову завжди приходили свіжі ідеї, а робочий процес був в радість.

ВАЖЛИВО: Детальну інформацію можна дізнатися в спеціальній літературі і облаштувати свою кімнату.

Чи можна спати головою до дверей?

Багато хто задається питанням про розташування тіла в нічний час. Якщо спати ногами до дверей не можна, то можна вирішити, що розташуватися головою до дверного отвору навпаки буде сприятливим рішенням для організму. Але це не несе нічого доброго для свідомості і відпочинку.

Існують традиції та забобони, згідно з яким заборонено лягати спати головою до дверей(вхідні або міжкімнатні). За одними версіями вас можуть наврочити злі духи, на думку філософських ідей життєва енергія не повинна направлятися через голову. Це може призвести до тривожності, появи почуття страху, а з ранку ви будете відчувати тяжкість і млявість.

ВАЖЛИВО: чи Варто вірити всім прикметам, залежить від вас. Вчені вважають, що в будинку необхідно підтримувати оптимальну температуру і освітлення, не допускати протягів, а вони особливо відчуваються поряд з вікнами і дверними прорізами. Тому частка правди в традиціях є.