Як вибрати масажер для ніг

Ніщо не зрівняється з блаженством, даримым в момент масажу утомлених за день ніг. Якщо ж охочих власноруч дарувати кілька хвилин справжнього задоволення поблизу немає, можна скористатися послугами масажера. Але щоб приємні відчуття не захмарювалися недоліками приладу, перед його придбанням важливо приділити увагу кількох нюансів.

Як вибрати масажер для ніг — електро або механічний

Різні механічні варіанти відрізняються невисокою вартістю і відсутністю потреби у джерелі живлення. Часто вони досить компактні для того, щоб їх можна було взяти з собою і використовувати в міру необхідності.

До цієї категорії належать:

  1. Спеціальна взуття, підошва якої виконана із застосуванням гранульованих полімерів. Пружні рельєфні деталі устілки можуть імітувати різноманітні природні нерівності. Завдання — активізувати рефлекторні зони і «вирівняти» ходу.
  2. Масажний килимок з полімерів може бути виконаний з урахуванням акупунктури, просто імітувати траву, гальку і купини, або ж бути голчастим. Його завдання — покращити кровообіг і зміцнити зв'язки стопи.
  3. Масажер з нанизаними на прути шипастыми валиками добре розганяє кров. При перекочування коліс виступи не залишають «сліпих» зон, опрацьовуючи кожен міліметр ступні.
  4. М'ячики або валики з голчастою поверхнею виконують ті ж функції, але їх застосування призводить до підвищення навантаження на суглоби, тому потрібна попередня консультація ортопеда.

Єдиний мінус механічних помічників по зняттю втоми — просто розслабитися і отримати задоволення не вийде. Необхідно докладати нехай і невеликі, але зусилля, щоб досягти бажаного ефекту. Електричні варіанти позбавлені такого недоліку.

Розрізняють масажери:

  • вібраційні генерують хвилі різної частоти і інтенсивності, завдяки чому проводиться масаж ніг рельєфними виступами;
  • повітряно-компресійний засновані на почерговому здавлюванні тканин, що найбільше нагадує роботу рук досвідченого масажиста;
  • гідромасажні стимулюють шкіру і м'язи пружними струменями води;
  • миостимуляторные — слабкими розрядами струму;
  • роликові найбільше нагадують механічні аналоги, але користувачеві більше не потрібно їх обертати — моторчик зробить все сам і більш якісно;
  • комбіновані — поєднують кілька перерахованих вище варіантів впливу, нерідко доповнені магнітами і випромінювачами інфрачервоного спектру.

Такі масажери зазвичай мають кілька режимів роботи, що включають можливість регулювання інтенсивності і тривалості впливу. Змінні насадки розширюють можливості пристосувань, дозволяючи враховувати індивідуальні анатомічні особливості і переваги користувачів. Але компактними повноцінні электромассажеры важко назвати. Так і у випадку неполадок техніка може виявитися небезпечною — працюють прилади зазвичай від мережі 220В.

На які характеристики звернути увагу

Багато чого залежить від типу навантажень, яким піддаються ноги протягом дня. Краще всього моделі, що працюють в декількох режимах і дозволяють масажувати не тільки ступні, але і гомілки — так вдасться повноцінно розслабити м'язи і поліпшити кровопостачання ніг. Будь то точковий масаж або вібрації, бажано мати можливість відрегулювати інтенсивність впливу іноді важливий не цілющий, а саме розслабляючий ефект.

Рейтинг приладів

Японська компанія Takasima спеціалізується на створенні масажерів, що враховують акупунктуру людини. Вплив на біологічно активні точки нерідко поєднується з прогріванням. І це зовсім не означає високу вартість приладу — бренд доводить, що користь не завжди рівнозначна з ціною. Конкурувати з ним може хіба що співвітчизник Marutaka.

Beurer — виробник побутової техніки, який пропонує увазі покупців висока якість за розумні гроші. Це твердження актуально і по відношенню до лінійки масажерів.

Основний напрямок Bradex — товари для спорту і краси. Цілком логічно, що масажери від цього виробника відрізняються багатофункціональністю і якістю. Але популярність зіграла з ним злий жарт — підробок на ринку більше, ніж оригіналів. Тому варто уважно вивчати супровідну документацію.