Що значить залежна варильна панель

При облаштуванні кухні господині довго вирішують, яку вибрати варочну поверхню. Яка з них зручніше, інноваційнішою, функціональніше?

Особливості залежної варильної панелі

Пристрій являє собою виріб, яке монтується в стільницю. Залежна варильна панель — єдине ціле з духовою шафою. Вони з'єднуються між собою проводами, стояти і працювати окремо не можуть.

Ручки вироби розташовуються на загальному корпусі. Елементи управління вмонтовані в духове пристрій.

Що це таке залежна варильна панель? Таке варильне пристрій нагадує плиту, які продаються зараз в магазинах.

Відмінність в тому, що плиту не потрібно монтувати в стільницю, а варильне виріб потрібно. Залежну панель можна ставити тільки в одному місці, не розділяючи з духовою шафою.

Пам'ятаєте! Залежне варильне пристрій дешевше незалежного.

У чому її відмінності від незалежної

Чим відрізняється залежна варильна панель від незалежною? Що це таке незалежна варильна панель? В першу чергу її можна поставити окремо від духовки.

Духовка і вона може бути різних розмірів, стояти в різних кутах, а деякі господарі не купують духова шафа, обмежившись тільки поверхнею.

Що таке залежна варильна панель і незалежна? Перший варіант вбудовується в меблі. Вибирати його потрібно заздалегідь, знаючи розмір поверхні. Воно обійдеться дешевше, ніж установка незалежна варильної панелі, впишеться в інтер'єр і виконано в одному стилі і розмірі.

Що значить незалежна варильна панель? Її духову шафу можна розмістити де завгодно, і проблем з проводами не буде, так як поверхня і шафа мають окремі дроти для підключення.

Важливо! Якщо ви купуєте виріб будь-якого типу, спочатку слід вибрати стільницю, в яку воно буде монтуватися.

Що значить залежна і незалежна варильна панель? Для установки різних виробів характерно наступне:

  • Залежна панель ставиться в одному місці, біля розетки або газового вентиля;
  • Якщо вона ламається, лагодити треба буде весь агрегат;
  • Воно з'єднане з іншими проводами, на відміну від незалежного;
  • Незалежне пристрій можна встановити в різних місцях кухні.

Що характерно для незалежної і залежної установки варильної панелі

Автономна модель практичніше, але якщо хочете заощадити – купуйте залежне виріб, тоді не потрібно буде турбуватися про стилі. Якщо в рівній мірі використовуєте духовку і поверхня – вибирайте залежну панель.

Якщо господиня пече торти, пироги, краще купувати окремо панель (газову або електричну), і окремо духовку. Духовку купуйте електричну, в ній випічка виходить краще, добре пропікається.

Вибирайте техніку за наявності додаткових функцій: багато поверхні оснащені грилем, барбекю, фритюрниці. Підшукуючи виріб, стежте за тим, щоб воно відповідало стильовому рішенню кухні.

Отже, тепер ви знаєте, що значить незалежна установка варильної панелі. Такий варіант більш зручний для господинь.