Чи потрібен дитині манеж

Це питання в першу чергу починають задавати батьки, чиї дітки ще не повзають. Коли ж малюки починають пересуватися усвідомлення необхідності даної конструкції приходить саме. Сьогодні піде мова про те, як правильно відповідати дитячий манеж, і як привчити малюка сидіти в ньому.

Однією рукою ви намагаєтеся варити суп, іншою прибирати кинуті на підлогу іграшки, а плечем притримуєтесь телефон, щоб розповісти про нові уміннях своєї дитини мамі. А в цей час ваш дитина вже добрався до шафки, де зберігаються спеції і рясно посипав себе сіллю... чи Не пора подумати про більш безпечному місці? Можливо, для вас це стане справжнім порятунком.

Під час вагітності здається, що вам не потрібно місце, де можна буде залишати малюка до року, адже навіщо, якщо дитина такий бажаний, а ця дивна приналежність здається ґратами для маленьких діток. Кожній мамі здається, що вона буде кращою для своєї дитини, і весь час буде поряд. Але тільки коли малюк починає повзати і за ним вже не встигнути, багато матусі починають замислюватися про потреби безпечного місця для свого чада. Тепер це не решітка для дитини, а справжній порятунок для молодої матусі, яка паралельно навчається в магістратурі і поєднує виховання дитини, навчання і ведення господарства.

Для чого потрібен манеж

В принципі можна сказати, що манеж — це відгороджене місце для малюка. Його можна навіть змайструвати своїми руками, але можна і придбати готовий в магазині, що, звичайно, набагато надійніше.

Більшість з них розрізняються за розмірами. Від самих маленьких, які не набагато більше дитячого ліжечка, до величезних, площа яких сягає 10 метрів.

Крім цього, вони відрізняються по бічних планок. Манежі бувають з боковою сіткою, дерев'яними пластинами, пластиковий, надувний і це далеко не весь асортимент, який вам може запропонує практично будь-магазин дитячих іграшок.

Вони також відрізняються нижньою частиною. Вона може бути виготовлена з:

  • м'якого матеріалу;
  • твердого;
  • відсутні.

ДОВІДКА! Відмінним варіантом є трансформер, який володіє додатковими функціями, і може виконувати як роль дитячого ліжечка, так і роль манежу.

Безпека має величезне значення. У манежі дитині буде досить складно отримати яку-небудь травму, адже він відгороджений від небезпечних речей.

Крім усього перерахованого вище, він є особистим простором малюка. Це його простір, де він може грати, не завдаючи собі шкоди.

Але і тримати дитину під замком весь час не стоїть! Манеж є такий собі «паличкою-виручалочкою« коли немає можливості весь час спостерігати.

Як привчити дитину до манежу

Починати залишати малюка в манежі потрібно ще до того, як він зможе сам сідати або вставати. Покладіть малюка на пару хвилинок і вийдіть з кімнати. Крім цього, там повинні бути нові іграшки, які можуть зацікавити дитину. Не давайте ці іграшки в ліжечко, щоб дитина добре розумів, що знайти їх можна тільки тут. Не варто тримати немовля довго одного. З часом дитина почне розуміти, що мама про нього не забула, а лише відійшла ненадовго і незабаром повернеться за ним.

З часом збільшуйте тривалість перебування малюка в манежі. Не варто робити з манежу покарання для немовляти.

ДОВІДКА! Привчати дитину необхідно як можна раніше, щоб він не сприймав його як покарання. Уникнути криків можна при поступовому привчанні малюка, якого після можна буде залишати у безпечному місці під назвою манеж.

Не варто забувати, що діти дуже вразливі особи. Вони радіють іграшці, але також швидко вона їм набридає.

Як правильно вибрати манеж

Давайте з'ясуємо як же правильно підібрати манеж, який буде зручний як для батьків, так і для малюка?

Існує два різновиди — простий і трансформер. Використовувати манеж-ліжко зручно, адже в гостях можна просто перемістити нижню полицю і манеж перетворитися в люльку.

Манежі можуть побут різних форм круглі, квадратні, багатокутні, але найбільш зручними вважаються саме квадратні моделі. Крім цього, вони дуже просто складаються і не займають багато місця при зберіганні.

Звертайте увагу на те, щоб він був стійким! Деякі моделі можуть перекидатися, що ставить під сумнів безпеку малюка.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Важливо, щоб всі металеві частини були приховані від малюка, і не було гострих кутів.

Трансформери є зручним варіантом для батьків, які багато подорожують. Вони зручно складаються і не займають багато місця.

Також існують дерев'яні конструкції, які можна розміститися в залі або на кухні. Варто відзначити певні недоліки таких моделей. Жорсткість конструкції, про яку може вдаритися дитина. Між рейками можуть застрявати ручки або ніжки малюка, так що залишати дитину в таких манежиках на тривалий час без нагляду категорично не можна! Крім цього, з деревини дитина може занести скалку. Також деревина потребує багато часу і сил для прибирання від забруднень.

Кожна модель зручна і проста в експлуатації. Розкладання та складання не забирає багато часу. До того ж він займає мінімум місця для зберігання. Тепер ви ознайомлені з тим мінімумом правил, завдяки яким ви зможете придбати зручну модель саме для вас і вашого малюка.

Вибираючи манеж, будьте максимально уважні, адже ваша дитина повинен бути в безпеці!