Як розібрати манеж

Багато батьків стикаються з проблемою розбирання манежу. Якщо дитина виріс і подібна конструкція йому вже не підходить, значить настав час прибрати її. Скласти манеж досить просто, якщо у вас збереглася інструкція з експлуатації. Але зазвичай до цього моменту вона втрачається і її неможливо знайти. Ми пропонуємо вам скористатися загальними правилами і опишемо всі дії по порядку.

Які бувають манежі

В даний час для дітей існує дуже багато розробок одягу, меблів, харчування, які створені з метою поліпшення їх розвитку та безпечної життєдіяльності. Для безпеки дитини і спокою батьків були розроблені спеціальні конструкції з високими бортиками, які не дозволяють дитині випасти і травмуватися. Існує асортимент моделей, що розрізняються за характеристиками:

  • матеріалу, з якого зроблений корпус: метал, пластмаса, дерево;
  • форми: круглий, квадратний, прямокутний і т. д.;
  • способом огорожі: ліжечко, паркан у вигляді відкривається ширми з дерев'яного огородження;
  • типу перекриття стінок: сітка, поздовжні перегородки;
  • розмірами — індивідуальні для кожної дитини.

ВАЖЛИВО! Таке пристосування зберігає свою актуальність тільки до певного віку і зростання малюка, поки він не може самостійно перелізти через край.

Раніше конструкції були цілісними, що було великим недоліком. Манежі, після того як потреба в них відпадала, прибиралися в комори і займали багато місця. Тепер на зміну прийшли розбірні варіанти, які можна скласти і акуратно розмістити на полиці.

Як розібрати манеж

Якщо у вас збереглася інструкція або ви приблизно пам'ятаєте, як збирали ліжечко, то розібрати її назад не складе великої праці. Просто виконайте всі дії у зворотному порядку. У кожної моделі є свої особливості в конструкції і дії по установці.

ВАЖЛИВО! Всі деталі повинні демонтуватися акуратно і без різких рухів. Не намагайтеся силою вирішити проблему, це може тільки зашкодити каркас.

Якщо ж інструкції не збереглося, а коробка давно загублена, то слід дотримуватися наступного плану.

Як розібрати манеж-ліжечко

Для того щоб швидко і легко зробити розбирання вам потрібно виконати наступні маніпуляції:

  1. Першим ділом приберіть з дна матрац. Зазвичай він кріпиться на липучки, досить просто відстебнути їх.
  2. На внутрішній стороні знизу ви побачите спеціальну ручку, фіксуючу каркас. Необхідно повернути її для розблокування і підняти манеж за центр.
  3. Після цього акуратно натисніть на бортики і складіть їх.
  4. При цьому потрібно одночасно підтягнути ніжки до середини виробу.
  5. Розбирання завершена, залишиться лише обернути ліжечко матрацом і закріпити все на липучки.

Запам'ятайте схему зборки або запишіть її, тому що манеж може ще стати в нагоді в майбутньому!