Як зібрати манеж

Для того щоб маленькій дитині було безпечно і весело грати дбайливі батьки купують спеціальну ліжечко, яка дозволяє захистити малюка від падінь володіючи високими стійками і бортиком. Вирішивши купити це місце для ігор і відпочинку у багатьох в результаті з'являються труднощі з його складанням.

Особливості складання

Для того, щоб це виконати, недостатньо слідувати інструкції, яку пропонує в комплекті виробник, необхідно розібратися у всіх нюансах складання, а також підготувати необхідний інструмент. Завдяки вивченню інструкції по збірці ви зможете правильно змонтувати звичайний, а також багаторівневий манеж.

Необхідні інструменти

Перш ніж приступити до складання манежу для дитини, слід розібратися з його конструкцією, бажано навіть перед його придбанням. Це важливо, так як це дія дозволить вам зібрати і встановити вироби надалі. Також необхідно проконтролювати? щоб у комплекті була інструкція по збірці.

ВАЖЛИВО. Якщо в процесі спроб складання манежу вам не вдалося зібрати конструкцію, краще буде звернутися до фахівців або в сервіс магазину, де вам неодмінно допоможуть.

Для збірки цих меблів вам будуть необхідні певні інструменти. Як правило, вони є в будинку у кожної звичайної людини. Зверніть увагу, що при складанні деяких вдосконалених варіантів, можуть виникнути певні труднощі з кріпленням механізмів, адже будуть потрібні додаткові викрутки. Наведемо перелік інструментів, які можуть знадобитися для самостійної збірки і монтажу:

  1. Викрутка. Як правило, це хрестова викрутка, за допомогою якої ви зможете закрутити всі деталі для скріплення. Деякі моделі можуть збиратися за допомогою прямої викрутки, але це трапляється вкрай рідко. Рекомендуємо підготувати викрутки відразу декількох розмірів, щоб в процесі складання у вас не виникало ніяких труднощів.
  2. Не обійтися вам і без набору ключів. При складанні цієї конструкції будуть необхідні шестигранники, а вони, як правило, реалізуються в наборах, якщо у вас його немає, то придбати його доведеться. Зробити це можна в спеціалізованому магазині. Як правило, в набір входить від 5 до 8 елементів, що різні за діаметром.
  3. В залежності від типу і конструкції ліжечка необхідно озброїтися ще шуруповертом.

Якщо манеж має значні габарити, необхідно подбати про підходящому місці, де ви будете збирати його. Зверни увагу, що дана процедура вимагає посидючості і певних знань.

Як зібрати дитячий манеж — алгоритм дій

Для того щоб розібратися як зібрати цю конструкцію слід дотримуватися наступного алгоритму:

  • Підготуйте всі необхідні інструменти і місце, де будете проводити збірку. Всі елементи манежу розкладіть на поверхні згідно інструкції, якщо така є.
  • Монтаж початкової деталі. У першу чергу потрібно працювати з основною деталлю, ця та, яка виступає стаціонарної і не рухається. На цій деталі буде менша кількість отворів для кріплення.
  • Тепер візьміть ліву бічну деталь. Притуліть її до спинки і прикріпіть за допомогою болтів і викрутки. Як правило, виробник передбачає наявність отворів знизу і зверху, це дозволяє досягти надійного з'єднання. Таким же чином необхідно прикріпити і другу боковину. Прикріпіть болтами, помилитися в цьому випадку буде неможливо. На кожній деталі є опорні ніжки, тому переплутати вгору-вниз вкрай складно.
  • Після виконання вищеописаних маніпуляцій необхідно приступати до кріплення дна. Як правило, це окрема деталь і її ви без праці зможете відрізнити. Якщо є можливість заручитися допомогою другої людини, це буде незайвим. Один повинен притримувати дно, а другий повинен проконтролювати, щоб всі отвори збіглися з пазами. Також прикріпіть деталь за допомогою болтів з лицьового боку. Перед тим як виконати кріплення всіх деталей виробу, необхідно перевірити, щоб всі деталі збігалися з кріпленнями і були надійно закріплені.
  • Рухома частина манежу, як правило, виконується з додатковими функціональними елементами: це різні скоби, напрямні та інші. В першу чергу необхідно встановити їх, а вже потім кріпиться сама деталь. Завершальним етапом буде перевірка надійності кріплення всіх елементів. Це стане запорукою безпеки вашої дитини.

Після того як ви виконаєте всі маніпуляції, описані в даному алгоритмі, не забудьте перевірити ліжечко на міцність. Для цього слід посувати її і понадавливать на корпус. Якщо ви всі дії виконували за алгоритмом, можете сміливо переходити до експлуатації.

Як бути з багаторівневою конструкцією?

Ці конструкції відрізняються більшою функціональністю. Тут дитина зможе не тільки грати, але і повноцінно відпочивати. Погодьтеся, що це дійсно зручний варіант як для дитини, так і для батьків, адже економити простір в кімнаті, а в дитини є вся необхідна йому меблі і ліжко.

Що стосується збору такої конструкції, тут все дещо складніше. Це обґрунтовано наявністю більшої кількості деталей і збільшенням функціональності. Але принцип ваших дій залишається таким самим. Дотримуйтесь наших рекомендацій та інструкції по збірці, запропонованою виробником і у вас все неодмінно вийде.