Шафа-купе з телевізором посередині

Шафа-купе з телевізором здатний заощадити місце в будинку. Конструкція добре впишеться в інтер'єр навіть маленького приміщення.

Які є шафи-купе з телевізором посередині

Найпоширеніші типи конструкцій:

 1. Вбудовані. Плюси – займають мало місця і дуже місткі. Недоліки – погана мобільність, дуже важко перемістити конструкцію в процесі переїзду.
 2. Корпусні. Їх можна переміщати, оскільки в них змонтовано стіни-підстави. Бічні частини з дверцятами призначені для зберігання речей. У центрі ж розташований монітор, а над ним полички.

Також є різні моделі таких конструкцій. Серед них:

 1. З полицею, розташованої посередині. У таких моделях пристрій монтують посередині шафи. Під ним знаходиться тумбочка, а над ним полички (можуть бути як відкритими, так і закритими). Бічні частини складаються з відділень з дверцятами. Всередині них зберігають побутові речі.
 2. З монтированным навісним монітором. Дуже зручна модель, що дозволяє комбінувати простір. Пристрій буде висіти на стіні, і його зручно дивитися. Розташування тумбочок і полиць таке ж, як у першій моделі.
 3. Кутовий. Зовнішній вигляд буде незвичайним і елегантним. Монітор розташовується поруч з шафою. З останнього ж можна зробити великий гардероб. А сторона, де знаходиться пристрій, прикрашається стелажами, на яких ставлять предмети декорації.
 4. Закрита ніша. Пристрій і стелажі можна закрити дверима, як і сам шафа. Відкриваються вони тоді, коли потрібен телевізор.

Переваги шафи-купе з нішею для телевізора

У шафи-купе багато переваг. Вони монтовані в стіну, тому не займають місця в кімнаті. У той же час, конструкції вміщують багато побутових речей. Шафа-купе з встановленою нішею для телевізора став дуже популярним.

Увага! Популярність вдалося досягти завдяки вдалому поєднанню техніки і блоками шафи, де можна зберігати речі.

Плюси конструкції наступні:

 1. Простий монтаж.
 2. Стильний зовнішній вигляд.
 3. Вміщує багато речей.
 4. Не потрібно купувати підставку або тумбочку для телевізора.
 5. Конструкція буде доречною як для вітальні, так і для спальні.
 6. Можна вибрати конструкцію будь-якого розміру, форми і наповнення.
 7. Конструкція вбудована в стіну і не займе багато простору.
 8. Хороша пристосованість для монтажу телевізорів.
 9. Величезний вибір моделей.

Як вибрати шафу-купе з телевізором посередині

Існують деякі рекомендації експертів, до яких потрібно прислухатися, щоб правильно підібрати таку меблі:

 1. Необхідно вибрати в якому приміщенні буде знаходитися така меблі (спальня, вітальня). Наступний крок – вибір місця розташування вже в кімнаті. Необхідно, щоб меблі підходила за розміром. Тому потрібно виміряти стіну. Важливо, щоб було сполучення з іншими меблями.
 2. Не слід купувати маленьку конструкцію. Потрібна така, яка зможе вміщати всі потрібні речі. Шафа-купе дорогий, тому вибираємо якісний виріб.
 3. Ніша зробить його широким. А ширина дверей не повинна бути більше 100 см, оскільки їх вага стане причиною поломки кріплень.
 4. Потрібно вибирати найбільш надійні матеріали. Якщо в ньому є ходові системи, не слід вибирати коліщатка з пластику. Вони швидко стираються.
 5. Є предмети декорації, які ідеально поєднуються з телевізором. Наприклад, метал в облицюванні або на ручках ящиків.

Такі меблі виглядає оригінально і здатна прикрасити будь-який інтер'єр, що і демонструється на фото. Але її треба правильно вибрати.