Як зі старої шафи купе зробити гардеробну

Мрія кожної жінки мати власну вбиральню, але не завжди бажане збувається. У більшості росіян квадратні метри не дозволяють втілити фантазії в реальність. І тоді постає питання, що можна зробити в цій ситуації? У кожній квартирі знайдеться старий шафа, сервант, книжкові полиці, на яких зберігаються потрібні речі і забутий роками непотріб.

Який шафа підійде для гардеробної

Нову вбиральню можна переобладнати зі старої шафи. Перед тим як почати розбирати стару меблі, необхідно визначитися з розмірами майбутньої вбиральні.

Необхідно визначитися, де буде розміщуватися відділ для одягу. Звільнити простір можна об'єднавши кілька шаф в один. Стрий шифоньєр, серванти, книжкові стелажі розглядаємо, як додаткові матеріали для благоустрою. Всі кріплення і фурнітуру можна придбати в магазині. А також для меблевого гарнітура підійдуть: гіпоскартон, ДСП, дерево.

План вбиральні

Продумати план секцій допоможе власна фантазія і спеціалізовані сайти. Якщо у вас є досвід у збиранні меблів і необхідні інструменти, то це величезний плюс, якщо ні, то інтернет і друзі в допомогу.

План майбутньої шафи безпосередньо залежить від вільного простору. Для початку необхідно зробити виміри і тільки потім приступати до кресленню. У багатьох в квартирі є комори, або закуток, який ніяк не використовується, саме він може послужити місцем для нового шафи.

План гардеробної можна також замовити у професіоналів. Майстри зроблять заміри та запропонують кілька варіантів на вибір.

Перевтілення старої шафи-купе в гардеробну

Для перетворення старого меблевого гарнітура в новий куточок для речей знадобляться інструменти і вмілі руки.

  1. Спочатку знімаємо всі полиці, двері, штанги, вішалки для одягу. Залишається тільки каркас для майбутньої вбиральні.
  2. Далі прямуємо заздалегідь підготовленим кресленням, встановлюємо перегородки, для створення внутрішнього простору меблевого гарнітура. Перегородки можна виконати з гіпоскартона або ДСП.
  3. У кожній секції помічаємо маркером місця для майбутніх полиць, вішалок, штанг.
  4. Важливий етап – це монтаж дверей. Двері можна зробити розсувними, дзеркальними або обійтися взагалі без них. Для установки краще всього найняти спеціаліста.
  5. Завершальний етап – це наповнення шафи речами і аксесуарами.

Можна обійтися без кардинальних змін, проявивши трохи кмітливості та підручних матеріалів, поміняти зовнішній вигляд старої шафи купе.

Поради, як можна прикрасити гардеробну:

  • Обклеїти плівкою, що самоклеїться, благо в будівельних магазинах, можна підібрати будь-який колір і візерунок, відповідний до вашого інтер'єру. А старий шафа отримає нове життя.
  • Шпалери. Цей варіант дозволяє розвернутися фантазії. Величезний вибір матових, глянцевих, рельєфних, фотошпалер на будь-який смак. Перед наклеюванням необхідно обробити поверхню.
  • Обшити тканиною. Це ідеальний варіант для дитячої. Тканина кріпиться за допомогою будівельного степлера або клею.
  • Старий «дідівський» спосіб – пофарбувати. Можна просто пофарбувати в кілька кольорів або за допомогою трафаретів і власної фантазії створити картину.

Щоб зробити гардеробну своїми руками необхідно трохи часу і фантазії. Нове життя старих меблів дозволить заощадити простір в будинку і втілити жіночу мрію в реальність.