Шафа-купе у спальню: дизайн, фото

Ця стаття для тих, хто бажає перетворити свою кімнату за допомогою застосування лише одного меблевого елемента. Однак при цьому необхідно знати досить важливі моменти, які сприятимуть поліпшенню якості процесу роботи і виступлять у ролі гарантії відмінного результату. Крім цього, спробуємо з'ясувати, що саме зможе дійсно вплинути на образ приміщення.

Шафа-купе в спальні — переваги

Багато хто вже знають про названої конструкції і це зрозуміло, тому що вона володіє особливою популярністю. В сучасному світі в більшості вже коштує такий агрегат. Це пояснюється цілим списком властивих переваг. До них найчастіше відносять:

 • Функціональність. Багато хто віддає перевагу виключно за його місткість. Сама споруда представляється собою щодо чималого розміру, однак, що вміщує в себе величезну кількість речей. Якщо розглядати безпосередньо таке розташування, як спальня, то можна сміливо розраховувати, що весь одяг, постільна білизна та інші приналежності у вас точно розмістяться.
 • Продовжуючи тему необхідного простору для пристрою, варто згадати, що для нього не потрібна додаткова площа. На відміну від подібної йому меблів, ця не витрачає на відкривання дверей.
 • Різноманіття. Кожен потенційний користувач має можливість вибрати під свої уподобання вміст шафи в спальню. Мається на увазі як полки, так і різні вставки: їх розмір, форма, кількість.
 • Зручність в експлуатації. Предмет не оснащений спеціальними вимогами при взаємодії. Вся конструкція гранично проста, що впоратися з нею може кожна людина. Двері з легкістю відкриваються, полиці можна знімати також без заморочки.
 • Довговічність. Сучасні виробники прагнуть поліпшити якість і надати максимальну надійність споруди. Так що, якщо ви бажаєте придбати меблі на тривалий термін, то можна сміливо віддавати перевагу шафи купе для спальні.

Дизайн шафи-купе в спальні

Для того, щоб агрегат вписався або, так би мовити розчинився у вашій кімнаті, використовуються різні способи і застосовують різноманітні методи для здійснення даних цілей.

ВАЖЛИВО. Це може бути правильний підбір кольорової гами, придбання споруди з певним розміром, який може як візуально збільшити приміщення, так і зменшити.

Отже, для вашого ж полегшення, представлені наступні пункти, які допомагають прикрасити обстановку:

 • Використання орнаменту. Тут же ви можете проявити свою фантазію і підкреслити індивідуальність вашого споруди.
 • Різні вставки, які доповнять декорування.
 • Застосування не одного матеріалу, а декількох. Конструкція буде виглядати гармонійно і незвично.
 • Оснащення пристрою спеціальним освітленням, можна забезпечити точкової технологією, що тільки прикрасити зовнішній вигляд агрегату.

Таким чином, ви зможете не тільки виділитися серед інших людей, але і надати максимальний затишок і комфорт вашій кімнаті. Головне, використовувати все в міру і не перепрацьовувати. Тільки за такої умови ви досягнете дійсно значущого результату.

Варіанти виконання

Для того щоб зробити найбільш доцільне рішення у виборі інтер'єру, рекомендується детально розглянути кожен можливий спосіб. Отже, зробимо це нижче в статті з доданими фотографіями, які зможуть максимально передати дизайн.

Вбудований шафа-купе

Назва говорить сама за себе. Для пристрою потрібно всього лише виділене місце та двері. Всередині розміщуються полиці і необхідні для користувача деталі за своїм розсудом. Таким чином, конструкція займає досить невелика кількість метрів площі, може бути двостулкова.

Часто можна зустріти їх в малогабаритних кімнатах, де кожна ділянка є значущим. Дійсно, в цьому випадку можна говорити і про малі витрати, тому що придбання названого агрегату не потребує великих грошових коштів. Так що для людей, які приділяють особливу увагу цим факторам, слід безпосередньо замислитися над описаною продукцією.

Кутовий шафа-купе

Мабуть, найголовнішою перевагою є той факт, що розмістити таку споруду в, здавалося б, неможливе розташування. Навряд чи ви зможете знайти таку меблі, щоб вона змогла встати прямо в кут. Так що, якщо бажаєте зайняти дану ділянку, бажано замислитися над таким роду вибором.

УВАГА! Варто розуміти, що в даному випадку вам доведеться потрудитися над установкою. Це пояснюється тим, що конструкція включає в себе складність взаємодії кожної деталі. Тим самим потрібна увага не тільки на приділення часу і грошей, але й праці.

Якщо ви все-таки зважилися, то вам забезпечено раціональна зайнятість невеликої ділянки простору, яка зовсім не буде заважати пересуванню. Крім цього, можна виділити кілька різновидів підпункту. До них належать: відповідно класичний варіант кутового шафи, пятистенный, діагональний (його ще називають трикутний) і трапецієподібний. Отже, є можливість вибрати найбільш підходящий для вас пристрій. Такі шафи можуть урізноманітнити інтер'єр, це можна побачити на фото.

Радіусний шафа-купе

Відрізняється від інших подібних йому конструкцій тим, що має незвичайну будову і зовнішній вигляд. Тим самим створюється автоматично індивідуальність інтер'єру. Вважається, що пристрій володіє новизною, тобто сучасний типаж споруда. Так що, якщо ви бажаєте оновити дизайн всієї будь-якої кімнати, ви сміливо можете задуматися над поданим варіантом.

Однак варто розуміти, що по функціональності агрегату нічим не виділяється серед інших різновидів меблів. Виробники змінили виключно зовнішність об'єкта, але ніяк його технічні та інші характеристики. Сама установка предмета також не займає особливих труднощів і зусиль. Так що з названим аспектом зможе впоратися навіть самий недосвідчений майстер. Потрібні безпосередньо необхідні матеріали та інструменти, час і трохи терпіння.

ДОВІДКА! Причому варто не забувати про різних видах: вийняті, увігнуті, вогнуто-вигнуті, асиметричні, комбіновані, круглі і овальні.

Корпусний шафа-купе

Звичайна конструкція, максимально схожа з класичним шафою. При ньому немає особливих характеристик. Являє собою подобу коробки: задня і передня стінки, стеля та підлога. Що стосується дверей, так це принцип розсування. Не займає додаткове місце, так як вбудований механізм, відповідно, виконує роботу всередині.

Варто зазначити, що у власників даного типу придбання є можливість транспортування. Це означає, що, на відміну від інших споруд, у цього є здатність складатися, це дає надію на переміщення самого об'єкти з одного місця положення в інше. Навіть якщо ви бажаєте знову перетворити свою кімнату або зробити ремонт, то не складе труднощів пересунути пристрій. Підводячи підсумок по даному шафі, можна підкреслити масу достоїнств, притому що особливостей у нього практично немає: стандартна меблі.

Колірне рішення в інтер'єрі

Безумовно, від вибраного відтінку буде залежати актуальність меблів серед інтер'єру. Це говорить про те, що увага до цього моменту слід приділяти особливе. Отже, виділяють два підходи до вирішення питання:

 1. Створення аналогією. При такому розкладі шафа підбирається у відповідності з оточуючими об'єктами. Тобто відповідь буде безпосередньо впливати уже раніше створений дизайн. Колір повинен бути спорідненим з декоруванням і з колірною гамою приміщення.
 2. Контрастність. Застосовуючи цей спосіб, ви зможете зробити акцент на конкретному об'єкті, у нашому випадку — на конструкції. Багато хто боїться, що це буде виглядати вульгарно, але насправді це тільки додає гармонію всього простору.

Крім цього, існує чимало інших методів. Наприклад, як було зазначено вище в статті, застосування різного матеріалу, що також розглядається як варіант комбінування кольорів. Тобто існує можливість дверцята створити, наприклад, з твердих складових, а фактуру зробити з ламінованих. Особливо користується попитом такого виходу у майстрів, які відтворюють вироби самостійно. Таким чином, можна проявити свою уяву і додати індивідуальність спорудження.