Поради як вибрати гігієнічний душ

Питання про особисту гігієну завжди був одним з актуальних. Тому багато виробників сантехнічних пристроїв намагаються зробити так, щоб підтримання інтимної гігієни було комфортним.

Одним з найпоширеніших сантехнічних приладів, які допомагають підтримувати чистоту тіла, є біде. Але більшість типових квартир не можуть похвалитися просторим санвузлом, тому розмістити біде не завжди представляється можливим. Альтернативою може стати гігієнічний душ.

Критерії вибору гігієнічного душу для туалету

Сантехнічний душ — спеціальне пристосування, необхідне для підтримки інтимної гігієни.

Монтаж пристосування проводиться в безпосередній близькості від унітазу, доречний він буде як в суміщеному, так і в роздільному санвузлі. Це багатофункціональний пристрій, адже крім проведення гігієнічних процедур він дозволяє мити взуття або лоток домашнього вихованця. З його допомогою можна без праці наповнити водою відро, підтримувати чистоту унітазу, обполіскувати різноманітні ємності.

До вибору відповідної моделі необхідно підходити з усією відповідальністю. Але широкий асортимент товарів може збивати з пантелику недосвідченого споживача. На що звернути увагу, щоб зробити правильний вибір?

Основними параметрами, які необхідно враховувати при покупці, є:

 1. Душова лійка. Вона не повинна бути занадто широкою. Це забезпечить точкову струмінь води.
 2. Тиск напору води. Натиск повинен бути комфортним, інакше є ризик отримати травми під час здійснення гігієнічних процедур.
 3. Шланги. Вони можуть бути гумові або пластикові, покриті металевою опліткою. При покупці необхідно перевірити їх на відсутність механічних пошкоджень, тріщин, розривів.
 4. Додаткові функції. Існують різноманітні моделі сантехнічного пристрою. Деякі з них мають ряд додаткових функцій, наприклад, додатковий відвід, регулятор температури та інші. Вони роблять використання гігієнічного душу більш комфортним, але позначаються на його вартості.
 5. Фірма-виробник. Вибираючи відповідну модель виробу, віддавайте перевагу зарекомендували себе виробників.
 6. Матеріал виготовлення. Пристрій постійно контактує з водою, тому повинна володіти антикорозійними властивостями. Частіше сантехнічний душ виготовляють з нержавіючої сталі. Але у продажу можна знайти вироби з бронзи. Вони більш довговічні, естетичні, але їх вартість вище, ніж у варіантів з нержавійки.
 7. Варіант кріплення. Пристрій може кріпитися трьома способами: на стіну, на раковину за допомогою змішувача, його вбудовують у стіну і приховують фальш-панеллю.
 8. Вартість виробу. Ціна безпосередньо впливає на якість і довговічність пристрою. Так, недорогі моделі недовговічні і часто не виправдовують очікувань власників.
 9. Гарантія. Перед покупкою уточніть наявність гарантійних зобов'язань. Також важливо дізнатися про спосіб їх виконання. Якщо у вашому населеному пункті відсутній спеціалізований сервісний центр, гарантія стає даремною.

Увага! Монтаж пристрою слід здійснювати таким чином, щоб їм було комфортно користуватися всім домочадцям.

Види гігієнічного душу

Сантехнічне пристрій є прекрасною альтернативою біде. Незважаючи на компактні габарити, він дозволяє здійснювати всі необхідні гігієнічні процедури.

На прилавках магазинів представлений широкий асортимент пристроїв, кожен з яких має свою конструкцію, що володіє набором переваг і недоліків:

 1. Настінний. Монтується безпосередньо на стіну на комфортному відстані від унітазу. Лійка фіксується за допомогою спеціального тримача.
 2. Вбудований пристрій. Виріб монтується в стіну і маскується фальш-панеллю.
 3. Моделі з термостатом. Душ оснащений термостатом, що робить його використання особливо зручним, адже термостат позбавляє від необхідності регулярно виставляти необхідний температурний режим.
 4. Душ із змішувачем. Виріб підходить для монтажу в приміщенні з раковиною або там, де її можна встановити.

Огляд популярних виробників

На сьогоднішній день ринок сантехніки наповнений пристроями на будь-який смак і гаманець. Який варіант краще вибрати? Вибираючи найбільш підходяще пристрій, віддавати перевагу варто тільки перевіреним фірмам-виробникам:

 1. Lemark Solo. Це вбудована модель з корпусом, виконаним з латуні. Монтувати можна в безпосередній близькості від унітазу або біде. Особливістю пристрою є те, що змішувач поєднаний з держателем лійки. Сама лійка виконана з пластику і забезпечує вузькоспрямовану струмінь з комфортним напором.
 2. Oras Saga. Відрізняється стильним, лаконічним дизайном. Лійка встановлюється на стіні, а змішувач з'єднується з раковиною. Особливо актуальна модель для суміщених санвузлів, де раковина знаходиться в безпосередній близькості від унітазу.
 3. Grohe Bau Edge. Лійка оснащена зручним у використанні аератором, а сам виріб відрізняється красивим дизайном. Покупці відзначають практичність, комфорт, просту установку.
 4. Rossinka Silvermix. Це відносно недорогий пристрій, що ніяк не позначається на його якості. Також до плюсів можна віднести компактні розміри, тримач для лійки душа монтується в корпус змішувача. Систему підведення води можна замаскувати за допомогою фальш-панелі, тому гігієнічний душ виглядає дуже лаконічно.
 5. WasserKRAFT Main. Споживачі високо оцінюють надійність, безпека, комфортне використання цього сантехнічного вироби. Модель оснащена традиційним важелем, стандартним виливом. Лійка має компактні розміри і зберігається на спеціальному утримувачі.

Гігієнічний душ — пристрій, зручний у використанні і простий в установці. Якщо правильно вибрати модель, то вона прослужить довгі роки.