Ялинка з гілок своїми руками

Не у кожного є можливість поставити в будинку справжню лісову красуню, яка є не змінним символом Нового року. Причини у кожного різні, але ж так хочеться, щоб у домі пахло ялинкою. В такому випадку можна своїми руками зробити дуже незвичайну, але дуже красиву ялинку з ялинових гілок.

Як зробити ялинку з гілок своїми руками

Новорічна ялинка з гілок своїми руками може стати повноцінною заміною звичного нам ялинки. Якщо ви постараєтеся, вам вдасться створити дуже красиву і пишну ялинку, яка прикрасить ваш будинок. Для роботи можна вибрати соснові або ялинові гілки, а також знадобляться деякі підручні матеріали. Розглянемо яким чином можна зробити таку ялинку.

Що вам потрібно для роботи

Для того щоб приступити до роботи і нічого не відволікало, необхідно підготувати всі матеріали та інструменти, які можуть знадобитися в процесі. Перерахуємо їх:

 • Лапки соснові відрізняються за розміром. Їх ви зможете наламати в посадці або в лісі, при цьому ви можете бути впевнені в тому, що ви не нашкодите дереву. Краще вибрати саме соснові гілки, так як при висиханні з них практично не обсипаються голочки, чого не скажеш про ялина.
 • Основу. Це може бути брусок, відрізок з ДСП розміром 50х50 см.
 • Держак від лопати. В залежності від його довжини буде визначена і висота збирається ялинки. Зверніть увагу, що, якщо виберіть состраненный держак, він буде виглядати більш гармонійно.
 • Для того щоб прикріпити стовбур до основи, необхідно підготувати кілька металевих куточків і шурупів.
 • Ніж, ножівка по дереву і дриль.

Підготувавши всі необхідні матеріали можна переходити до процесу складання.

Покроковий алгоритм дій

 • У першу чергу вам потрібно встановити стовбур майбутньої ялинки. Ту сторону черешка, яка буде внизу необхідно заторцевать.
 • За допомогою кутиків з трьох або чотирьох сторін закріпіть держак на підставі.

ДОВІДКА. Якщо ви плануєте встановлювати свою ялинку біля стіни, тильну частину можна не робити занадто густий, адже її не буде видно, а ви зможете знизити витрату гілок, а також конструкція вийде не такою важкою.

 • Скориставшись дрилем, висвердліть вгорі черешка отвір. Вставити в нього верхівку, бажано щоб це була рівна лапка сосни.
 • Тепер можна збирати конструкцію. Кріпити гілочки необхідно знизу. Починайте з найбільш широких і довгих. Для кріплення необхідно знову-таки, за допомогою дрилі виконати отвори під невеликим кутом приблизно 45 градусів.
 • Зачистити ножем кору на гілці і вставити до упору. Якщо частина гілки вийде з протилежного боку, її необхідно обрізати.
 • Продовжуйте процес установки гілок, так як описано.
 • Після того як ви встановите всі гілки, можна, за необхідності, зробити більш густий центральну частину. Алгоритм ваших дій повинен бути точно таким же, як було описано. Але тільки вставляйте тепер невеликі гілочки, вони додадуть пишноти вашої конструкції.

Ось, власне, і весь процес виготовлення такої ялинки. Вона неодмінно зможе стати справжньою прикрасою вашого будинку в період новорічних свят. Тепер можете сміливо переходити до прикрашання ялинки.

Серед переваг даного варіант варто виділити:

 1. Екологічність.
 2. Привабливий зовнішній вигляд.
 3. Доступна вартість.

Навряд чи вам десь вдасться знайти таку красиву і пишну ялинку. Простоїть така конструкція у вашому будинку 3-4 тижні, після чого її сміливо можна винести з будинку, немає необхідності думати, де її зберігати цілий рік, як з штучними ялинками.

Креативні рішення — ялинка з гілок своїми руками

Ялинові гілки — це дуже зручний матеріал, з якого можна створювати різні новорічні композиції в тому числі і ялинки. Крім класичного варіанту, можна підібрати і ряд незвичайних, креативних ідей. Якщо ви хочете внести якусь різноманітність в інтер'єр новорічного будинку, не хочете йти звичним ідеям, вам варто розглянути незвичайні варіанти створення ялинок.

 • Якщо ялинка з гілок, це не означає, що вона обов'язково повинна бути з хвої. Можна підібрати незвичайну ідею. Припустимо, гілки можуть бути з клена. Збирається така конструкція з гілочок різної довжини. Ця ідея хороша також і тим, що ви не псуйте стіну, вам потрібен буде лише один гвоздик або гачок, на який ви повісите зібрану за допомогою ниток конструкцію. Більш грунтовний варіант — це розміщення кожної гілки на двох кріпленнях. Для того щоб зібрати ялинку, вам необхідно буде підготувати, очистити й обрізати, при необхідності, гілки різної довжини. Далі, їх слід пов'язати між собою або прикріпити безпосередньо до стіни на певній відстані. Залишилося прикрасити вашу ялинку.
 • За аналогією з вищеописаним варіантом, можна зібрати конструкцію, але тільки не використовуючи гілки з дерева, а гілочки з ялини. Це також дуже цікаво і колоритно буде виглядати.
 • Ще один незвичайний варіант — це ялинові гілки, закріплені на об'ємному каркасі. Для виготовлення необхідно буде підготувати гілки різного розміру. З підручних матеріалів, це можуть бути палички, дріт або інші, вам необхідно зробити конструкцію у формі конуса. При бажанні створити ялинку схожу на справжню, вам необхідно буде максимально щільно замаскувати конус, але краще залишити в ньому просвіти. Зберіть спіральну конструкцію, як показано на фото. Погодьтеся, це дуже цікаво виглядає. Вам залишилося прикрасити готову ялинку і насолоджуватися своєю роботою.

Як бачите, існує маса різних варіантів створення ялинки з гілок. Це і класичні конструкції і більш сучасні, незвичайні, але дуже красиві.

Крім живих гілок можна використовувати і штучні. Такі часто залишаються від старих штучних ялинок, у яких загублений каркас, або ж які дісталися у спадок в не дуже привабливому стані. Не обмежуйте свою фантазію і створюйте незвичайні варіанти. Не варто зупинятися на одному варіанті, адже в передпокої можна зробити плоску ялинку на стіні, в зал поставити сучасну і незвичайну конструкцію, а у спальні спорудити класичний варіант. Не відмовляйте собі в задоволенні створити в будинку новорічну атмосферу, адже це так приємно.