Гірлянда на ялинку своїми руками

Новорічні свята – це не тільки веселощі, гуляння і чудеса, це час, коли вся родина збирається разом. А разом так хочеться творити. Вже увійшло в традицію виготовляти новорічний декор самостійно: вирізати сніжинки, прикрашати шибки, наряджати ялинку. Ще одним популярним прикрасою можна вважати різноманітні гірлянди: їх можна бачити в будинках і торгових центрах, на вітринах магазинів, на деревах, парканах і в саду.

З чого можна зробити гірлянду на ялинку

Новорічну ялинку прикрашають кульками та іграшками, дощиком, мішурою, стрічками. Варіацій прикрас може бути безліч. Гірлянда – це ланцюг із яскравих предметів, які нанизані на мотузку або шнур. В якості ланок можуть бути використані паперові, пластикові, металеві або дерев'яні елементи.

Довідка! Найбільш популярні електричні прилади, які світяться і блимають, що створює ефект чарівництва.

Робити гірлянди своїми руками дуже люблять діти, причому дорослі завжди їм допомагають. Спільна творчість завжди зближує і заряджає позитивною енергією. Отже, 10 ідей для створення новорічного прикраси для ялинки:

 1. Паперові варіації. В якості основного матеріалу використовується кольоровий папір або картон, до речі, до цієї ж групи можна віднести і газети, глянцеві журнали. З матеріалу вирізають різні елементи – це можуть бути сніжинки, цукерки, смужки, ялинки, кулі. Також поширене виготовлення гірлянд з об'ємних деталей, наприклад, 3D куль. Елементи можна зробити в техніці орігамі або квілінг.
 2. Елементи з фольги. Не менш ефектно виглядають блискучі елементи у вигляді ліхтариків, зірок, кубиків або пірамідок, виконаних у вигляді об'ємних фігур.
 3. Тканина на допомогу. З яскравих стрічок і лоскутов можна оформити незвичайне прикраса для новорічної ялинки. Для цього смужки або клапті прив'язують до шнура або нанизують на нього, доповнити намистинами або паєтками. Крім того, можна зшити окремі елементи: сніговики, Діди Морози, шкарпетки або чобітки.
 4. Фетрове настрій. Модний матеріал теж не виняток для створення гірлянд. З фетру можна створити унікальні прикраси, які варто вигідно доповнити елементами декору.
 5. Підручні матеріали. Часом з самих звичайних речей можна створити креативні і ефектні речі. Гірлянди з ватяних дисків, пластикових або паперових склянок, кульок для тенісу, декорованих шишок, цукерок та інших простих елементів можуть стати прикрасою ялинки.
 6. Ялинкові іграшки. З куль, нанизаних на шнур, вийде яскрава гірлянда, яка буде виглядати багате не тільки на новорічній ялинці, але і як частина декору будинку, двору або саду.
 7. Диво з солоного тіста. Ліпити з тіста – одне задоволення, до того ж малеча обожнює це заняття.
 8. Для любителів в'язання. Ланки можна зв'язати за допомогою спиць або гачка. В якості натхнення можна використовувати фігурки тварин, маленькі шкарпетки, рукавички або шапки, помпони або пензлика.
 9. Їстівні ланки. В якості елементів ланцюга так само використовують забарвлені їстівні деталі, наприклад, макарони або горіхи. Їх досить пофарбувати і нанизати на мотузку.
 10. Декорування. Нудну електрогірлянду можна доповнити креативними деталями, для цього необхідно додати в неї, щось нове.

Увага! При створенні гірлянди варто врахувати те, де вона буде розташована. Багато вироби виконуються з горючих матеріалів, тому такі вироби необхідно ізолювати від відкритого вогню. Переробки електричної гірлянди теж вимагає дотримання правил безпеки.

Як зробити прикрасу своїми руками

Процес виготовлення гірлянди досить простий. Інструменти і матеріали:

 1. готові елементи з паперу, пластику, тканини та інших підручних матеріалів;
 2. нитка або мотузка;
 3. гарячий клей (пістолет);
 4. елементи декору.

Ланки нанизують на мотузок, фіксують за допомогою клейового пістолета, при необхідності додатково декорують.

Варіантів створення новорічних прикрас тисячі. Але виготовлена своїми руками гірлянда завжди ексклюзивна, і такого елементу декору ні в кого не буде. Варто створити прикрасу до Нового року власноруч – це обов'язково поліпшить настрій всієї родини.