Кульки на ялинку своїми руками

Робити кулі на ялинку – це не тільки творчий, захоплюючий процес, але ще і шанс отримати такі оригінальні прикраси, яких точно ні в кого більше не буде. Також велика перевага полягає в тому, що можна залучити до творчості дітей, вони будуть у справжньому захваті!

Як зробити кульки на ялинку з паперу своїми руками

Варіант 1. Зробити кулю на ялинку своїми руками можна так. Потрібно взяти аркуші кольорового паперу трьох різних кольорів. Також потрібен шаблон кола, можна обвести склянку або блюдце, дивлячись яких розмірів потрібен куля. З кожного аркуша кольорового паперу вирізати чотири кола. В сумі вийде дванадцять кіл.

Важливо! Щоб новорічні кулі на ялинку, виконані своїми руками, вийшли цікавими, кружечки слід скласти у певному порядку. Наприклад, пару зелених, пару кіл помаранчевих і ще пару синіх.

Іграшка кулю на ялинку своїми руками робиться так. Стопку з чергуються кіл скласти навпіл. В серединку потрібно укласти нитку для підвішування.

Після цього середину скріпити в двох місцях степлером. Кожну сторінку у формі півкола умовно розділити на три рівні частини. На верхню частину першого за рахунком півкола нанести клей по діагоналі і склеїти з другим. Далі третій коло клеїти до другого, а до четвертого і так по всій окружності.

З нижньою частиною все аналогічно, тільки навпаки. Де верхня частина склеєна, внизу не чіпати, пропустити і починати з наступного кола. В результаті повинен вийти такий кулька, як на фото.

Варіант 2.Третій спосіб. Потрібно нарізати кольоровий папір на кружечки. Сторони кожного кола підігніть в центр, щоб вийшло щось на зразок трикутника. Далі склеювати деталі між собою в місцях підгину, формуючи шар.

Варіант 3. Потрібно підготувати шаблон, як на малюнку нижче. Всі лінії, виділені потрібно розрізати. Завдяки цим прорізам потім і буде формуватися куля. Просто з'єднувати кожну деталь з подальшою у місцях прорізів. Вийде веселий квітковий кульку.

Виконання кульок з декором з капелюшків жолудів

Найшвидший спосіб зробити іграшку на ялинку – це купити пінопластовий шар-заготовку. Можна і зробити його своїми руками. Але не завжди можна знайти лист пінопласту висотою хоча б 10 див.

Якщо ж такої немає, то ножем потрібно вирізати куб 10*10*10 див. далі цей куб поступово закруглювати до отримання кулі. А всі дрібні нерівності просто прибрати за допомогою наждачного паперу. Для декору потрібно заздалегідь заготовити велику кількість капелюшків жолудів.

Отже, куля-заготовку потрібно спочатку пофарбувати в коричневий колір з допомогою акрилових фарб. Далі потрібно з допомогою полімерного клею приклеїти кожну капелюшок до поверхні кулі, поки він повністю не буде вкрите цим цікавим декором.

Якщо вийшли прогалини, їх можна замаскувати за допомогою сріблястого гліттера. В результаті вийшов космічний кулька, що нагадує чи то якусь неоткрытую планету, то місяць з її кратерами.

Новорічні кульки з фетру

Виріб кулю на ялинку своїми руками з фетру виконується так. На тонкому картоні потрібно підготувати шаблони квіточок різних розмірів – одна побільше, інша поменше.

Потім вирізати ці шаблони і перевести на фетр різних кольорів. Наприклад, маленькі квіточки будуть білого кольору, а більше – рожевого. Перекладені квіти вирізати. Щоб заповнити всю поверхню кулі, їх багато буде потрібно, тому сміливо нарізати побільше.

Коли квіточки двох розмірів будуть заготовлені, їх потрібно пришити один з другим, у центрі закріпивши бусинку. Зшиті заготівлі з допомогою силіконового клею-пістолета наклеюємо на поверхню кулі. Виходить дуже яскрава новорічна іграшка, що радує око!

Виконання новорічних кульок з ниток

Один з найпростіших способів — обмотати застарілий, що втратив актуальність, ялинкова кулька товстими нитками або шпагатом. В деяких місцях потрібно наносити клей, щоб нитки трималися. Отриманий нитковий кульку можна декорувати намистинками або мереживом.

Можна зробити велику кулю на ялинку своїми руками з ниток в стилі еко. Зараз такі кулі на піку популярності, їх можна зустріти в якості декору кафе, дитячих закладах. Для декору їх роблю великими, а ось на ялинку можна обмежитися мінімальним розміром.

Потрібно озброїтися клеєм або клейстером парочкою повітряних кульок і шпагатом. Кулька надувається необхідного розміру, зверху хаотично обмотується нитками. Після добре обробити нитки клеєм, особливо місця перетинів. Після того як клей висохне, лопнути кульку з допомогою голки або іншого гострого предмета.

Як зробити велику кулю з безлічі декоративних кульок

В магазинах разом зі стандартними заготовками з пінопласту, продаються маленькі кульки. В упаковці їх багато, цілком вистачить, щоб зробити великий куля. Тобто потрібна звичайний пінопластовий шар і упаковка маленьких.

Маленькі будуть приклеюватися по всій поверхні звичайного кулі з допомогою клейового пістолета. Звичайно, потрібно спочатку їх декорувати. Найпростіший спосіб обмотати в 2-3 шару нитками для шиття або в'язання. При цьому можна взяти, як кольорові, так і всі одного тону.

І ще спосіб швидкий, але повозитися доведеться довше. Кульки можна обклеїти паєтками, знову ж таки можна пограти з квітами або зупинитися на одній колірній гамі.

Важливо! Є паєтки рівні або злегка увігнуті в центр. Для декору рівні не підійдуть, оскільки вони не будуть закривати кульку. Їх доведеться клеїти у кілька шарів. Краще відразу зупинити вибір на звичайних, тобто увігнутих паєтках.

Всі перераховані вище приклади дозволяють зробити красиві кульки на ялинку з мінімальними фінансовими і тимчасовими витратами. І хто знає, може, поки ви будете робити якийсь із варіантів, у вас з'явиться якась своя креативна ідея.