Ялинка з ламінату своїми руками

Новий рік — самий дивний і чарівний свято, яке завжди приносить не тільки чудовий настрій, але і велика кількість подарунків. Найголовнішим його символом, безсумнівно, є ялинка! Сучасні магазини пропонують широкий асортимент великих і маленьких штучних ялинок, зроблених з чого завгодно: скла, пінопласту та інших матеріалів. Але легко змайструвати таку штучку і самостійно — із залишків ламінату. Їй можна прикрасити квартиру або подарувати кому-небудь з близьких. Що ж ще знадобиться і як змайструвати саморобку?

Як зробити ялинку з ламінату своїми руками

Зверніть увагу, що для виконання роботи не потрібно спеціальних навичок, тому з нею впорається навіть дитина. А творчість разом з батьками зміцнить відносини і привчить мислити оригінально і цікаво.

Що буде необхідно

Головною перевагою такого подарунка стане те, що вам не буде потрібно безліч додаткових матеріалів, які б спричинили за собою значні матеріальні витрати. Для роботи знадобиться:

  • ламінат — його залишки;
  • баночна кришка з капрону;
  • клей-момент;
  • картон;
  • дріт;
  • різнокольорові намистини;
  • ножиці;
  • плоскогубці;
  • шило;
  • кольорова ручка.

Як бачите, всі ці матеріали і інструменти напевно є в будинку у кожного. Особливо в сім'ях, де є діти, адже різні вироби часто задають зробити в школі.

Збираємо ялинку

Коли все необхідне знайдено і підготовлено, можна приступати до роботи. У збірці немає нічого складного.

Насамперед потрібно зробити дірку в кришці і вставити туди дріт, сформувавши з її вільного кінця петлю. Це робиться за допомогою плоскогубців.

Потім накресліть на шматочках ламінату деталі майбутньої ялинки, шаблони яких можна легко знайти в інтернеті. Вони будуть різних розмірів, тому будьте уважні з кількістю.

ВАЖЛИВО! Якщо майструєте виріб разом із дитиною, то на даному етапі краще вирізати деталі самостійно, щоб вони були більш акуратними, а також для запобігання можливих травм.

Тепер залишається зробити підставку для ялинки. Для цього кришку потрібно приклеїти до картону, а з середини протягнути вгору дріт, яка стане підставою іграшки. Після цього можна починати нанизувати деталі і намистини на дріт в такому порядку, який вам подобається.

Головний етап — декорування

Ялинку ми зібрали, але залишається не менш важливе завдання — прикрасити її. Для цього візьміть блискітки, стрази і все, що знайдеться вдома. Можна нарізати дощик короткими смугами і повісити як на справжню ялинку. Можна знайти маленькі легкі іграшки, які іграшка зможе витримати. Прикраса вимагає польоту фантазії і можна дати однозначні рекомендації, як саме прикрасити вашу іграшку. Ідей безліч, але вибір — за вами. Тепер ви знаєте, як самостійно зробити новорічну ялинку з ламінату, щоб порадувати своїх близьких. Не забувайте, що найкращий подарунок — це той, який зроблений своїми руками, і це ще одна перевага такого вибору. Ви не витратите ні копійки, використовуючи речі, які давно лежать забутими в квартирі і зробите щось нове і радісне для всіх!