Як вибрати аерогриль

Двадцять перше століття дарує чудову можливість любителям кухні зручну в користуванні техніку. Напевно більшість знає про аерогриль. Цей популярний агрегат славиться приготування здорової їжі. Однак, щоб його вибрати, варто розібрати всі характеристики і зрозуміти, які для вас більше підходять.

Як вибрати хороший аерогриль для будинку: чим керуватися

Звичайно ж, потрібно умовно поставити перед собою призначення приладу. І від цього відштовхуватися. На вибір можуть впливати як цінові фактори, так і інші. У статті ж докладно розберемо другі з них.

Тип аэрогриля

Модель буде залежати від варіантів нагрівального елемента.

  • Карбоновий. Розглядати детальніше будемо з достоїнств. Це екологічно безпечне пристрій, яке споживає невелику кількість електроенергії. З-за рівномірного розподілу температури нагріву, продукт готується з рівномірною скоринкою. І є гарантія від перегріву в процесі роботи. Що стосується мінусів, так це те, що апарат ненадійний і в разі падіння, можуть виникнути якісь тріщини. До того ж, якщо ви залишите пластикові предмети поруч з аэрогрилем, який працює, то є вірогідність їх пошкодження.

  • Галогеновий. Принцип роботи полягає в тому, що прилад оснащений галогенової лампою, яка створює інфрачервоний тепловий потік. Завдяки цьому, тепло надходить відразу ж після включення апарату, слідчо, їжа нагрівається в лічені секунди. А з внаслідок випромінювання м'якого світла, з'являється полегшена можливість в спостереженні за процесом. Можна точно настроїти температуру. І, заключний плюс цього приладу — невисока вартість. З недоліків слід запам'ятати про найменший термін експлуатації, так як багато споживає електроенергію. І, на відміну від попередньої моделі, нерівномірно розподіляє тепло по виробу.

ДОВІДКА!

Великих перепадів і стрибків в температурі варто побоюватися.

  • Аерогриль з металевим теном. Особливістю даної різновидом є довговічне служіння господареві (може перевищувати десяти років). Взаємодія з пристроєм безпечне. А що стосується самого приготування, так це гарантія від пересушування продуктів у процесі. Але, як і вищезгаданий галогеновий тип, споживає велику кількість електричної енергії. А з карбоновим агрегатом їх об'єднує довгий розігрівання.

Підбираємо функціональність

Щоб зробити доцільний вибір, варто звернути особливу увагу на наявність наступних функцій:

  • Датчик температури. Саме він захистить від перегрівання пристрою. А регулятор дозволить підтримувати певний показник тепла всередині впродовж всього процесу приготування. Цим він і відрізняється від духової шафи.
  • Відстрочка старту дуже виручає, коли вам необхідно, щоб страва була готова до призначеного періоду. Потрібно лише покласти в аерогриль всі потрібні інгредієнти і вибрати в налаштуваннях треба годину.
  • У всі моделі входить така функція, як самоочищення. Тепер вам не треба буде вручну займатися прибиранням пристрою, що дозволяє заощадити масу вільного часу.

Потужність

Важливий момент, але розібратися в ньому дуже просто. Справа в тому, що потужність, природно, буде впливати на плідність роботи пристрою. А те, наскільки продуктивно він з нею справляється, позначається на час приготування.

УВАГА!

Якщо показник розглянутої характеристики великий, це не означає, що буде страва буде готове за дві секунди. Найчастіше, такий апарат робить їжу сухий.

Крім цього, необхідно дивитися на ємність в агрегаті. При масштабних габаритах, звичайно ж, варто вибирати більш потужний апарат. Зазвичай величина варіюється від 600 Вт до 1800 Вт. Продумайте, які вироби ви будете частіше всього готувати і від цього відштовхуєтеся: яка потужність для цього буде потрібно.

Який обсяг аэрогриля краще вибрати

Бувають ємності від 3 до 18 літрів. Визначаючись з такою характеристикою, слід згадати, скільки чоловік в родині. Для невеликої кількості людей підійде і чаша з об'ємом найменший показник. Тому не варто гнатися за тарою з великими габаритами. Іноді виробники вказують проміжок літражу. Це означає, що в комплект входить розширювальне кільце, яке дозволяє збільшити місткість чаші. Отже, перше число означає літраж без кільця, а друге — до якого числа може поміститися продукт із застосуванням кільця.

Якій марці довіряти: відгуки покупців

Через деякий час, можна сміливо виявити якісних виробників, яким довіряють більшість людей. До них відносяться нижче перераховані моделі. Всі вони мають розширювальний коло. Типу нагрівача у всіх галогенний, крім останньої марки. У другій з них велика місткість.

  • Polaris;
  • VES;
  • Hoter.

Вибираємо аерогриль правильно: поради експерта

Не женіться за високими показниками. Необхідно орієнтуватися на особисті переваги, кількість людей у будинку, які страви ви найчастіше готуєте, розмір кухні і т. д. А вартість пристрою не завжди гарантує, що вибором буде диво-машина. Перед покупкою слід вивчити відгуки, щоб дізнатися напевно: чи підходить вона до ваших вимог чи ні.