Як налаштувати машинку для стрижки волосся

Все більше споживачів не бажають відвідувати перукарні, і віддають перевагу стригтися в домашніх умовах. Це не тільки зручно, але й вигідно, адже потрібно всього раз придбати машинку і забути про регулярні витрати на відвідування салону.

Але на жаль далеко не всі користувачі знають про правила налаштування обладнання, що надалі уникнути її виходу з ладу. Тому ми вирішили навести вам детальну інформацію про регулювання приладів, поряд з особливостями правильної експлуатації.

Навіщо потрібно налаштовувати машинку для стрижки волосся

Багато хто не розуміють, навіщо регулювати машинку, т. к. на перший погляд, вона може працювати без установки і не вимагає догляду. Це дійсно так, але... Пропрацює в такому разі прилад лише протягом кількох стрижок.

А ось якщо налаштувати машину і постійно доглядати за нею у відповідності з інструкцією, вона буде радувати вас стабільною роботою протягом тривалого часу, і вам не потрібно буде шукати фахівців для проведення ремонтних робіт.

Важливо! Деякі агрегати при тривалому використанні можуть почати закушувати або виривати волосся, а також битися струмом. У такій ситуації необхідно терміново виконати обслуговування пристрою.

Крім згаданої інформації, при несвоєчасній регулюванню і обслуговуванні обладнання, воно може доставляти і ряд інших незручностей, зважаючи чого створити стильну і сучасну зачіску вже не вийде. І це говорить про те, що правильна регулювання — запорука комфортної експлуатації. І якщо ви бажаєте використовувати машинку без незручностей, категорично не рекомендується ігнорувати дану процедуру.

Як правильно регулювати леза

Налаштування машинки для стрижки волосся, а саме регулювання ножів — необхідна процедура для комфортної експлуатації пристрою. Вона необхідна лише в ситуаціях погіршення експлуатаційних характеристик (машинка погано стриже, закушує волосся і т. д).

Як відрегулювати машинку для стрижки волосся? Перед регулюванням ножа потрібно ретельно очистити його від забруднень і залишків волосся. Для цього необхідно за допомогою звичайної викрутки відкрутити болти, зняти лезо і провести його очищення.

Після потрібно виставити лезо у вихідне положення і змастити їх маслом, тюбик якого обов'язково повинен йти в комплекті з основним обладнанням. Після цього можна знову починати стрижку без незручностей, і робити собі сучасну і стильну зачіску.

Регулювання насадок

Як налаштувати машинку для стрижки волосся? Установка насадок є гранично простою процедурою, що вимагає дотримання такого алгоритму дій.

  1. Мастило ножового блоку пристрою (2-3 краплі олії).
  2. Пересування регулювального важеля в нижнє положення.
  3. Вибір довжини стрижки за допомогою важеля.
  4. Установка важеля в оптимальне положення.
  5. Вибір насадки.
  6. Установка її на ножовий блок легким натисканням (повинен прозвучати невеликий клацання, що свідчить про правильному розміщенні).

Важливо! Спочатку вибирається довжина, а вже після рухається важіль. В інших ситуаціях налаштування будуть скинуті.

От і все. Тепер вам залишиться лише підключити прилад до мережі і почати стрижку.

Правила догляду за машиною, щоб вона не виходила з ладу

Продовжити термін служби будь-якого пристрою може правильний догляд, до радості, прилади для стрижки не стали винятком.

  1. Перед використанням агрегату необхідно ознайомитися з інструкцією.
  2. Не слід користуватися приладом, якщо ви боїтеся його зламати.
  3. Необхідно змащувати машинку маслом на регулярній основі.
  4. Не можна в момент фіксації лез використовувати силу, оскільки це може призвести до псування обладнання.

Користуватися машинкою для стрижки волосся дуже просто. Головне — дотримуватися всі означені рекомендації і правила по догляду за приладом!