Як вибрати машинку для стрижки волосся

Машинка для стрижки волосся — річ, яка зможе привнести у ваше життя комфорт і економію коштів. З її допомогою можна зробити практично будь-яку зачіску, за мінімальний час і в будь-якому зручному місці!

Як же вибрати кращу машинку для стрижки волосся? Поговоримо про це більш детально!

Як вибрати машинку

Існують кілька аспектів, орієнтуючись на які ви зможете зробити кращий вибір.

Тип харчування

Стандартно, існує поділ на:

  •  Акумуляторний;
  • Мережний;
  • Комбінований тип живлення.

Акумуляторний тип дозволить використовувати ваш прилад в будь-якому місці — варто тільки враховувати запас заряду батарейок. Рекомендується носити з собою запасний комплект елементів живлення.

Мережеві типи зручні в місцях, де є постійне підключення до електричної мережі. Також, такі машинки для стрижок мають електричний шнур, який іноді може заважати при роботі і вимагає більш пильної уваги до його намотці, розмотуванні.

Комбіновані типи машинок — кращий варіант, однак, їх ціна трохи вище, ніж описані раніше варіанти.

Потужність електромоторів і загальна швидкість роботи

Експерти логічно радять, що чим вище ці два показника, тим краще. Однак, не варто критично загострювати увагу на цих аспектах, адже багато виробники навмисно завищують показники, з метою підвищити рівень продажів: завищені цифри — комфорту від стрижки не додають.

Вам зможуть підійти стандартні варіанти машинок для стрижки, з усередненими показниками.

Купити машинку для стрижки волосся новачкові допоможуть продавці консультанти — вони дадуть слушні поради під ваші завдання і побажання. Після набуття досвіду в роботі з волоссям, ви особисто зможете підібрати необхідні параметри агрегату для майбутніх стрижок — кожен «майстер» має свій, унікальний стиль роботи, навіть якщо це стосується домашніх стрижок.

Матеріал виготовлення ножів

Найбільш поширений матеріал виготовлення ножів — це нержавіюча сталь. Іноді можна зустріти варіанти з карбоновим покриттям або титаном, проте — це швидше виняток, ніж закономірність.

Заточуються ножі з допомогою лазерів і існують навіть спеціальні сервіси по заточенню ножів для машинки. Заточити ніж у домашніх умовах можна, але для цього необхідна певна вправність, яка приходить з досвідом.

Призначення


Інструмент можна розділити за призначенням для стрижок:

  • Усов;
  • Борід;
  • Декоративних (філігранних);
  • Універсальні машинки.

Новачкові перукаря краще купити машинку для стрижки волосся універсальну, такий вибір можна використовувати навіть через тривалий час. Інструмент не втратить своєї актуальності і зможе виконувати перукарські завдання.

Кількість насадок

Спектр насадок варіюється в значеннях: від 0,5 міліметрів, до 4 сантиметрів.

У стандартному комплекті, зазвичай, присутні 8 насадок. Така кількість, найчастіше, є достатнім для більшості стрижок.

За бажанням, можна придбати універсальну насадку, яка регулюється механічно, вручну (рідко який виробник оснащує свою продукцію регулюється насадкою «за замовчуванням»).

Топ-5 кращих машинок

Вашій увазі пропонується ознайомитися з п'ятьма кращими моделями, які поєднують в собі всі необхідні аспекти хороших машинок для стрижки волосся:

5. GA.MA PRO — 8

Ця італійська машинка для досвідчених майстрів і тих, хто тільки почав займатися стрижками. Дана модель має вбудований захист для запобігання висмикування волосся, що дозволить вам стригти з задоволенням і безпекою для обстриженого. Тихість роботи досягається за рахунок конструкції, яка поглинає вібрацію — відмінна, унікальна технологія від виробника.

4. Philips QC 5115

Незважаючи на просте комерційна назва, дана модель може похвалитися гарною стійкістю до перегрівів і привабливим цінником. Також, довжина електричного шнура в 2.5 метра, надасть можливість здійснювати стрижки, без побоювання випадково висмикнути вилку з розетки.

3. Panasonic ER 1410

Акумуляторна модель, яка зможе безперебійно працювати (на одному заряді) до 80 хвилин! Також, надається можливість працювати «від шнура» і швидка зарядка за одну годину. Модель має хорошу швидкість електромотора.

2. Ramili Baby BH C 300

Надміцні леза із сталі, в поєднанні з потужним двигуном, безшумною роботою і прекрасною ергономікою, роблять цю модель однією з найкращих варіантів для покупки. Незважаючи на те, що виробник позиціонує своє «творіння» як машинку для дитячих стрижок, дорослі — будуть приємно здивовані її можливостями і легким вагою.

1. Whal 8147 — 016 Legend

«Легенда» володіє кращими характеристиками (без завищеної ціни): професійний електричний мотор, можливість плавної зміни довжини насадки, унікальні ножі з особливою заточуванням від виробника, довгий провід — 4 метри, можливість швидкого очищення лез і багато інші — все це робить «Легенду» кращим вибором нашого топу!