Чим відрізняється тример від машинки для стрижки

Тример являє собою сучасний інструмент, який створено для позбавлення від волосся на тій чи іншій частині тіла. Він продається у вигляді окремого приладу і в якості допоміжного елемента до електричної бритви або машинці для остригания волосся.

Пристрій характерно своїм зовнішнім виглядом, що виразно відрізняється від машинки. Даний прилад за габаритами в кілька разів менше класичного апарату для стрижки. Його вага невеликий, а працює він від вмонтованих акумуляторів або від батарейок, які можна змінити. Тример компактно виглядає і він зручний для мандрівників. У зв'язку з наявністю спеціальної насадки механізм дозволяється використовувати як електробритви.

Інструмент здатний моделювати стрижку з невеликою робочою площею. Так що виконання профільної роботи не є проблемою: завдяки йому успішно створюються унікальні фрагменти в зачісці, підрівнюються віскі, формуються бакенбарди, надається форма бороді й вусах. Зверніть увагу, за допомогою спеціальних насадок вдається позбутися від непотрібних волосся з вушної раковини і ніздрів.

Опис машинки для стрижки

Найважливішим інструментом, який допоможе у створенні чоловічої зачіски дому, визнана машинка для остригания волосся. Вирішивши використовувати даний прилад, ви зможете рівно і при цьому, акуратно зістригти волосся, не будучи професіоналом в перукарській справі.

ВАЖЛИВО! Вибір такого виду техніки залежить від типу впливу движка пристрою, адже вони бувають роторного, вібраційного і акумуляторного типу.

Роторна установка експлуатується завдяки наявності вбудованого мотора. Моделі цього типу розцінюються як більш якісні і дорогі, що говорить про їх преміальних експлуатаційних показниках. Помічено, що в салонах краси, які дорожать своєю репутацією, задіють обладнання роторного виду, оскільки вони довговічні і створені для роботи з великими навантаженнями. Вони чудово зістригають густе і жорстке волосся. Леза в даних приладах можуть зніматися.

Вібраційні системи більш прийнятні за ціною і використовуються для застосування в домашніх умовах. Пристрій працює на підставі вібраційної котушки, у зв'язку з чим видає сильний шум при роботі. Моделі такого типу мають невисоку потужність, тому обладнання може бути в безперервному робочому стані чверть години, а після — відключається для остигання. Леза до них неможливо зняти, що погано позначається на процесі догляду за приладом.

Акумуляторні механізми радують тихою роботою, компактними розмірами і легкою вагою. Основна їх перевага полягає в роботі від мережі. Будь-яка модель машинки обладнана насадками для регулювання довжини волосся.

Основні відмінності тримера від машинки

Відмінності одного пристрою від іншого досить явно проглядаються під час експлуатації:

  • Тример менше за розміром і за вагою, ніж машинка, у зв'язку з чим зручний в зберіганні і транспортуванні. Він вміщує в собі функцію депілятор і бритви.
  • Машинка володіє безліччю функцій. Вона може швидко і на вищому рівні зістригти будь-які волосся, що не під силу тримеру.
  • За додатковими насадками машинки важче доглядати.
  • За допомогою тримера створюються фігурні стрижки на голові, завдяки йому вдається видалити волоски у важко досяжних місцях.
  • Робота з машинкою може проводитися як за допомогою акумулятора, так і з підключенням до електричної мережі.

 

Дізнавшись всі особливості і відмінності тримера від машинки, ви можете зробити вибір на користь того чи іншого приладу.