Що таке індукційна мультиварка

У зв'язку з зростанням технологічних відкриттів побутової техніки, на домашніх кухнях, громадському харчуванні, з'явилися індукційні мультиварки. По своїй суті, це кухонний прилад для швидкого приготування їжі, корпус якої входять: скороварка, пароварка, кашеварка і рисоварка.

У чому відмінності від звичайної?

 • Вбудованим нагрівальним елементом. Індукційним способом.
 • Чаша створена з особливого сплавного матеріалу.
 • Нові моделі мають 3D нагрів.
 • Відповідає контролю безпеки для життя і збитку здоров'я.
 • Їжа не втрачає своїх смакових і корисних якостей.
 • Контроль приготування їжі до 24 годин. Якщо користувач виставив час готування на таймері, то прилад, чітко виконує поставлене завдання.
 • Скорочує час приготування їжі в рази, ніж проста мультиварка похвалитися не може. Приблизно на 30 хвилин, це зручно в обідні години і для приготування вечері.
 • Має широкий вибір модельного ряду. Колірний фон на будь-який смак, вписується в будь-який кухонний інтер'єрний стиль.
 • Автоматичної багаторівневої програмою. Кнопковий діапазон великий. Зручне управління.
 • Легка чистка не завдає труднощів господиням.
 • Не навантажує електричну мережу при споживанні струму, що дозволяє бути економною у фінансах.
 • Високою ціною, яка себе виправдовує. Багато що залежить від моделі і виробника.

Як працює

Коли їжа нагрівається, то відбуваються деякі суттєві зміни, один видовий фон енергії змінюється іншим. У самій системі шляхом генерування створюється привабливе поле, таке, що змушує обертатися електрони, що знаходяться в продуктах і в індукційній мультиварці. Далі, відбувається виділення тепла, яке, власне кажучи, і нагріває знаходиться всередині їжу.

В результаті індукційного нагріву виникає досить високий температурний процес.

ДОВІДКА! У даному вигляді, нагрівання посуду і їжі, відбуваються набагато швидше, завдяки індукційним процесів.

Але багато господинь, вибирають звичайні прилади з вбудованими спіралями, але при цьому споживання електрики збільшується в рази. Електроенергія витрачається набагато менше, це підтверджує технічний паспорт, в якому все прописано з даного приводу.

Струм наводиться індуктором, який нагріває тільки присутню ємність. З-за цього користуватися цим приладом досить безпечно. Повністю відсутня отримання будь-яких травм.

УВАГА! Також повністю відсутнє шкідливе випромінювання, яке протипоказано для будь-якого організму. Використовувана частота, при нагріванні, не шкодить здоров'ю людини.

Магнітне поле, витісняє вихрову систему електричного струму на верх поверхні. Далі, щільність при цьому збільшується і нагріває металеву ємність. Виділяються теплі повітряні маси, нагрівають їжу усередині ємності. Температура розподіляється всередині повністю і рівномірно і на верх і низ. Дане явище, дозволяє бути їжі постійно в одній температурі, розігрів не потрібен. Цей щадний режим не псує продукт всередині. Спеціальна ємність не пропускає повітряні маси, створюючи якусь щільну герметичність, підтримуючу не малим тиском всередині.

Що може індукційна мультиварка:

 1. Швидко готує різні страви.
 2. Смакові якості і форма продуктів не змінюється, зберігаючи всі корисні речовини.
 3. Виконує функції випічки: торти, тістечка, пиріжки.
 4. Готує м'ясну продукцію в будь-якому вигляді: рагу, печеня, смажити можна будь-який продукт.
 5. Голосовий диктофон, який подає сигнал про готовність страви. ВАЖЛИВО: Ця функція зручна, особливо коли користуються самостійно діти.
 6. Виконує роль духової шафи, подрумянивает їжу до скоринки.

Як вибрати

Для того щоб вибрати підходящу модель, потрібно визначити, що вам підходить, які функції ви хочете отримати в результаті. Якщо необхідно вибрати прилад, потрібно враховувати споживання електроенергії. Обрана індукційна мультиварка, поглинає енергію значно менше, ніж звичайна скороварка. УВАГА: Щоб не помилитися з вибором, зверніть увагу на потужність і частоту приладу.

Обов'язково зверніть увагу на:

 • З якого матеріалу складається корпусні частина.
 • Які входять функції.
 • Ємність чаші. Якщо для великої родини, то потрібно близько 4 літрів. Варто більш детально розглядати цей факт, щоб прилад дійсно працював, а не стояв на кухонній полиці і не припадав пилом за непотрібністю.
 • Перед покупкою варто включити прилад і перевірити на працездатність.
 • Уважно вивчіть технічні дані, наявність документів та гарантію на ремонт. Перевірте гарантію на термін служби, щоб потім, при поломці, звернутися до фахівця по безкоштовному ремонту.
 • Наявність всіх речей. Книга з рецептами, обов'язково повинна бути присутня.

УВАГА! Перевірте шнур для подачі струму, бажано відразу в магазині при покупці.

Вибір за ціною. Звичайно, фінансові витрати не малі, але і прилад не з дешевих. Тому, ціновий фон, повністю себе виправдовує. Звичайно, кожен вибирає за своїм фінансовим можливостям і тому вирішувати купувати чи ні доведеться тільки самостійно. ДОВІДКА: Якщо все-таки зважилися зробити покупку і придбати індукційну мультиварку, то попросіть консультанта, щоб відповів на всі ваші запитання, так набагато легше визначитися з підходящим вибором.