Чи варто дарувати пенсіонеру фітнес-браслет?

Якщо ви задалися питанням про те, що ж подарувати літній людині, у яких за все життя накопичилося все, що тільки можна, то обов'язково зверніть увагу на фітнес-браслет. Особливо такий подарунок буде актуальним, якщо у людини спостерігаються проблеми зі здоров'ям.

Чим фітнес-браслет може бути корисний людині у віці?

При виборі фітнес-браслета для людини в першу чергу визначитеся з необхідним функціоналом. Чим більше можливостей має браслет, тим вище його ціна, а конкретному пенсіонеру може просто не знадобитися весь набір функцій, якими володіє пристрій.

Основних цілей, за якими зазвичай купуються дані гаджети, кілька:

  • контроль режиму сну;
  • спортінвентар;
  • GPS-навігатор;
  • контроль за станом людини.

Рахунок кроків щодня

Найбільш простий і часто використовується функцією браслета є трекер кроків. Його використовують як люди, що захоплюються спортом, так і інші, просто відстежують свою фізичну активність.

Довідка: завдяки калібруванню під швидкість, трекер кількості кроків вміє відрізняти, коли ви йдете пішки, а коли їдете на транспорті.

Фітнес-браслети нерозривно пов'язані зі смартфонами, і в багато вбудовано корисне програмне забезпечення, наприклад, виведення графіків кількості кроків по днях тижня.

Розумний будильник

Різке пробудження є стресом для всіх людей, незалежно від їх віку, тому в багато фітнес-браслети вбудована функція так званого «розумного будильника».

Пристрій сам по собі відстежує якість сну, вимірюючи пульс, що дозволяє йому розбудити людину в комфортну для пробудження фазу сну.

Важливо: точний час налаштувати не вийде, тим не менш будильник налаштовується під певний діапазон часу, протягом якого він може спрацювати.

Пульсомір

Для багатьох однією з найважливіших функцій стає пульсометр. Він корисний як для людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями, так і захоплюються спортом.

На додаток до пульсометру часто влаштовуються інші функції, що залежать від нього, в тому числі:

  1. розумний будильник;
  2. датчик стану здоров'я.

Всі завдання, які вирішують фітнес-браслети, складно привести. З кожним випуском нових моделей виробники продовжують дивувати з'являються можливостями.

Якщо говорити про літніх людей, то найбільш корисні для них будуть наступні функції:

  • GPS-навігатор. У багатьох з віком починаються проблеми з пам'яттю, і їм стає легко загубитися. З допомогою цієї функції ви без проблем знайдете свого родича, якщо у нього відбулися проблеми. Актуальна вона і для пенсіонерів, хто у свої золоті роки вирішив подорожувати новими місцями.
  • Кнопка екстреного виклику. Вона особливо необхідна, якщо у людини спостерігаються серйозні проблеми зі здоров'ям.
  • Датчик падіння. Він, грубо кажучи, відстежує положення тіла в просторі. І при різкій зміні з вертикального на горизонтальне, а також з додатковою інформацією по пульсу, дозволяє вчасно ідентифікувати проблеми.

Що таке фітнес-браслет? Особливості

Від звичайного застосування по рахунку кроків, а також ручного пульсометра, фітнес-браслет, в першу чергу, відрізняє його багатофункціональність. Він не лише комбінує кілька завдань відразу і дозволяє відстежувати такі показники, як якість сну, загальну активність життя, що спалюються калорії, але і створює додаткову мотивацію на рух і фізичну активність. Наприклад, багато фірм включають в функціонал таких браслетів челленджи, які в ігровій формі змушують людину рухатися вперед.