Чому не можна дарувати чайник

Збиратися за столом на чашечку чаю люблять в кожному будинку. Після важкого робочого дня заварити ароматний напій — найприємніший момент! Тим не менш, незважаючи на те що чайник — незамінна в господарстві річ, отримати його у подарунок будуть раді далеко не всі.

Чайник в подарунок: що кажуть прикмети?

Залежно від свята, реакція на подібний презент буде значно відрізнятися. Багато люди досить забобонні. Тому, щоб не помилитися з вибором, краще знати, коли чайник в якості подарунка буде доречний, а коли ні.

Можна чи не можна?

Є кілька прикмет для таких випадків.

  • Піднесений на день народження, він вважається передвісником поганих для іменинника звісток.
  • На Новий рік, навпаки, заварник, подарований сімейній парі, обіцяє безліч щасливих подій.
  • Якщо ж його презентувати як новорічний подарунок одній людині, то це принесе йому багато нових знайомств і приємних зустрічей.
  • В якості весільного дару чайник навіть розглядати не варто, так як це може привести до сварок і розбіжностей між подружжям. «Як вода кипить, так і в сім'ї все буде вирувати», — кажуть у народі.

ВАЖЛИВО! Будь-яка порожній посуд пророкує безгрошів'я в майбутньому. Тому при даруванні завжди намагаються покласти в неї якусь монетку.

Насправді подібних прогнозів можна уникнути, заплативши дарувальнику. Вважається, що викупивши подаровану річ, відміняєш всі можливі погані наслідки.

Як оцінює подарунок етикет?

Якщо не брати до уваги забобони, то насправді будь-яка кухонне начиння — бажаний і потрібний сюрприз.

Нюанси і тонкощі

  • Потрібно подумати, чи впишеться новий предмет в інтер'єр господарів. І не буде непотрібним вантажем, який тільки займає місце в шафі.
  • Необхідно також розуміти, що рівень свята визначає і вартість презентів. Наприклад, з нагоди одруження чайник буде виглядати досить дешево і недоречно.
  • Такий подарунок може поставити молодят в незручне положення щодо їх матеріальної неспроможності.

Крім цього жодних особливих заборон не існує.

Головне завжди пам'ятати, що найкращий подарунок той, що зроблений від душі і щирого серця. Все інше — дрібниці.