Чому не можна дарувати столові прилади

Можливо, вам здається, що набір якісних столових приладів — відмінний подарунок. Але традиція попереджає: підносити його не можна! Чому? Давайте розбиратися.

Чому заборонено дарувати столові прилади

Набори столових предметів припускають наявність великих і маленьких ложок, виделок, часто ножів. Предмети з таких наборів можуть призвести до розчарувань і невдач. Чи негативним чином вплинути на результат розпочатих справ.

Важливо! Щоб уникнути неприємних наслідків, езотерики рекомендують утриматися від дарування колючо-ріжучих предметів.

А якщо не брати їх до уваги, доводиться визнати: ложки, незалежно від їх кількості, — не дуже цікавий варіант для подарунка. Їх теж краще не підносити в подарунок.

Ложки

Колись вони були дуже популярні в якості презенту, дарувалися на різні свята аж до 19 століття. Тоді підносили дерев'яні розписні, іменні ложки. А багаті люди могли дозволити собі дорогі прилади з дорогоцінних металів з інкрустацією.

Але поступово традиція дарувати ложки пішла. Сьогодні такий подарунок має негативний відтінок.

Важливо! Вважається, що отримав ложку людина буде сьорбати проблеми.

Ножі

Поганий варіант для подарунка! Приймаючи його у свій будинок, ми притягуємо бісів.

Важливо! Всі колючо-ріжучі предмети з давніх часів використовуються чорними магами для наведення псування, прокляття, розлому долі.

Вилки

З виделками езотерики пов'язують менше проблем, ніж з ножами. Вони частіше прирівнюють їх до ножиць, голок, які також дарувати не слід.

Важливо! Цікаво те, що неприємності очікують не тільки приймає подарунки людини, але і дарувальника.

Тому не потрібно намагатися таким способом комусь насолити. За законом бумеранга все зло повертається сторицею.

Важливо! Церковні служителі не звертають уваги на прикмети і трактування подарунків. Вони вважають, що набагато важливіше наміри дарує людини.

Ложечка, яку можна дарувати

Незважаючи на негативне ставлення до столових приладів в якості подарунків, деякі ложечки можна дарувати дорогим і улюбленим людям. Вони принесуть тільки удачу.

Немовляті

Новонародженому дитині або дитині, у якого прорізався перший зубик, часто підносять срібну ложку. Вона має великий сенс, будучи захистом і оберегом.

  • Від пристріту, псування, поганих мов. Срібло вважається самим чистим металом, який оберігає від злих духів. Саме срібна куля використовувалася для знищення вампірів.
  • Від хвороб. Срібний посуд має бактерицидну дію. Вона змінить енергетику води і продуктів, допоможе набратися сили, здоров'я.

Сувенір

Можна також дарувати маленьку ложку-лопатку для грошей. Така річ для гаманця вважається корисним сувеніром. Вона символізує прибуток, відкриває шлях до багатства, несе виключно позитивний сенс. Не має значення, з якого матеріалу зроблений предмет.

Як подарувати столові прилади без небажаних наслідків

Якщо дуже хочеться подарувати дорогій подрузі, сестрі або іншим родичам шикарний набір столових приладів, то за згодою майбутнього володаря це можна зробити. Тільки врахуйте деякі нюанси.

  • Підносять тільки нові столові прилади. Уважно огляньте набір. Ніяких вм'ятин, шлюбу, подряпин на вилках, ножах ложках бути не повинно.
  • При даруванні господаря нових столових приладів потрібно взяти монетку. Номінал грошики значення не має. Важлива сама церемонія покупки, завдяки якій ми знімаємо з себе і негативний посил.

Підносити чи ні столові набори — кожен вирішує сам. Але важливо враховувати і думку людини, якій вони подаються. Майте на увазі, що вразливі люди можуть порахувати все це поганим знаком. Вони побояться біди, захочуть швидше позбутися від презенту. Такий подарунок може стати причиною розриву, недомовленості і інших проблем.