Як розкладається диван акордеон

Вибір нового дивана справа цікава і відповідальна. Правильне рішення буде довгі роки радувати, а неправильний вибір обернеться зайвими витратами. Перше, на що звертає увагу покупець, приходячи в магазин, його зовнішній вигляд меблів. Оббивка, красиві лінії форми, оздоблювальні дерев'яні елементи – завжди приваблює в першу чергу.

Вибираючи диван, особливу увагу потрібно приділити якості матеріалів і типом механізму. Серед різноманіття видів розкладки одним з найбільш надійних залишається «акордеон». Свою назву він отримав за схожість з музичним інструментом в момент трансформації спального місця.

Як виглядає диван-акордеон?

У складеному вигляді диван виглядає компактним: зручне широке сидіння, м'яка пружна спинка. Підлокітники можуть бути будь-якими або лаконічними прямокутними, або витонченими з різьбленого дерева. Модель механізму дозволяє виробляти не тільки прямі дивани. Дуже подобаються покупцям кутові комплекти, в яких прямий диван без одного підлокітника доповнено отоманкою.

Є ще інші кутові види м'яких меблів, в них прямі дивани комплектуються кутовим модулем. При розкладанні, виходить дуже просторе спальне місце. Сусідство не розкладних модулів робить ложі ще більше.

ВАЖЛИВО! Останні моделі комплектуються знімними чохлами. Є моделі з дерев'яними налокотниками. Доглядати за такою меблями дуже зручно, особливо такі доповнення важливі для родини з маленькими дітьми.

Механізм трансформації-акордеон дозволяє виробникам випускати дивани самих різних розмірів. Це може бути розкладне крісло, і невеликий двомісний, і просторий диван, на якому буде зручно сидіти кілька людей. У розкладеному вигляді, відповідно, спальне місце буде на одного чи кілька людей.

ДОВІДКА! Під сидінням, покупця чекає ще один приємний сюрприз – просторий ящик для постільної білизни.

Механізм

Механізм трансформації дуже важлива складова гарної меблів. З його допомогою диван перетворюється ліжко. Акордеон настільки надійний, що він підійде навіть для щоденного використання. Користуватися ним дуже зручно:

  • спочатку сидіння потрібно злегка підняти до клацання. У цей момент запобіжний механізм більше не діє і диван легко розкладається;
  • з невеликим зусиллям потрібно потягнути вперед до повного розкладання сидіння і спинок в плоске ложі. Трансформація проходить легко завдяки ніжкам-роликам на передній частині;
  • щоб скласти меблі дії повторюються у зворотному порядку. Клацання запобіжного механізму свідчить про те, що складеним диваном можна користуватися без небезпеки того, що сидіння довільно поїде вперед.

У порівнянні з іншими моделями, таким механізмом дуже легко користуватися. Принцип роботи дозволяє йому безвідмовно розкладатися протягом десятиліть, навіть при щоденному використанні.

Переваги механізму

Для зручності дивана дуже важливо з чого зроблені всі елементи сидіння і спинок. В хорошому акордеоні сидіння складається з пружинного блоку на основі пружини-змійки. Зверху пружинний блок закритий прокладкою з міцного матеріалу і шаром пінополіуретану великої щільності.

УВАГА! Найкращим вибором буде ортопедична спинка і сидіння. У них всі пружини упаковані в окремий чохол.

В результаті кожна пружина працює окремо, спати на такому ложі дуже корисно для хребта. Враховуючи, що акордеон можна використовувати кожен день, таке наповнення буде гарним вибором для тих, хто піклується про своє здоров'я.

Купуючи модель акордеон, потрібно передбачити міцне підлогове покриття в напрямку розкладання спального місця. Так вдасться звести на ні, мабуть, єдиний мінус конструкції механізму.

Модель, добре відома багатьом, сьогодні комплектується такими елементами і наповнювачами, що робить її дуже вдалою покупкою. Прямий диван можна комплектувати отоманкою або кутовим модулем. В результаті є можливість замовити меблі, яка вдало заповнить простір великої кімнати. А компактний примірник, який трансформується в просторе спальне місце, буде кращим рішенням для малогабаритної квартири.