Як зробити свисток для чайника своїми руками: з металу, пробки або дитячої іграшки; лагодження зламаного свистка

У цій статті ви дізнаєтеся про цікавий і чомусь забувається аксесуар для чайників: свисток, для чого він потрібен, як його використовувати і як його можна зробити в домашніх умовах. Свисток необхідний для того, щоб знати коли закипіла вода.

Чайник - це: історія створення, современые типи чайників

Чайник – це предмет посуду з носиком, кришкою та ручкою, службовець для кип'ятіння і заварювання чаю. Історія виникнення перших чайників сягає своїм корінням у Древній Китай, де ще до нашої ери виготовляли судини зі спеціальної глини, видобутої у прови

Навіщо потрібен чайник, якщо воду можна погріти і в ковшике? Незвичайні ідеї для використання чайника

Пейзаж кухні досить стандартний: холодильник, плита, духовка, чайник, мікрохвильова піч... А так нам потрібен чайник? У нього одна функція – закип'ятити воду і все, так може, варто звільнити місце на столі.

Чому американці не користуються електрочайниками: причини

Чайник – це один з найпоширеніших приладів у побуті кожної людини. Чайником у сучасному світі нікого не здивуєш, крім американців. Пов'язано це з тим, що в Америці повністю відмовляються від даного приладу.

Чому утворюється накип у чайнику: з чого складається накип, причини її появи, чому треба боротися з накипом в чайнику.

З водопровідних труб в наших квартирах, а також з свердловин на заміських ділянках тече вода, що містить розчинені в ній домішки. Чим більше цих домішок, тим більше осаду утворюється при її нагріванні. Кількість утворюваної накипу, у тому числі в чайник