Абажур для торшера з ниток: майстер клас, покроково

Створення затишної атмосфери в будинку – захоплююча головоломка для кожної господині. Заповнення елементами декору своєї домашньої оселі викликає азарт і відчуття глибокого задоволення при демонстрації результату гостям.

Торшер з фоамирана своїми руками: що потрібно для створення торшера з фоамирана, порядок роботи.

Для того щоб навчитися створювати вироби з фоамирана власними руками досить подивитися майстер-класи у відео і фотоформаті. Трохи фантазії і навіть у новачка вийде красивий виріб. Матеріал простий у використанні і в будинку знайдеться практи

Реставрація торшера своїми руками: як оновити старий торшер, декупаж, реставрація тканиною

Реставрація торшера своїми руками — техніка декупаж. Як правило, старі абажури на світильниках виглядають не дуже красиво, на них присутні плями і потертості. Виконати ремонт зможете, скориставшись технікою декупаж.

Торшер з дерева своїми руками: підлоговий торшер з дерева, дерев'яний торшер, авторське рішення

Асортимент їх в меблевих магазинах досить великий, але не завжди вдається підібрати модель, яка б ідеально вписалася в інтер'єр – то забарвлення не знайдеться, то ціна кусається. Як варіант, можна зробити торшер з дерева своїми руками, благо багато часу

Абажур для торшера своїми руками: покрокова інструкція

Необов'язково робити чохол з однієї і тієї ж тканини. Можна вирізати кілька шматків тканин різних кольорів і щільності, і зшити їх між собою. Також можна вишити красиве зображення, використовуючи голку та нитки.

Торшер - це: фото, що таке торшер, особливості, різновиди

Торшер - це підлоговий світильник, класична версія якого складається з підстави, колони і абажура. В сучасних інтерпретаціях функцію основи та ніжки іноді виконує один і той же елемент, а плафон, взагалі, може бути відсутнім.