Королівське ложе: найдорожчі у світі ліжка

У наш час люди прагнуть створити комфортні умови для проживання, облаштувати будинок і доповнити інтер'єр. Особливе місце займають предмети меблів: стіл, стільці, ліжко, диван. У нашій статті ми поговоримо про різних варіантах ліжок і їх вартості. Крім стандартних версій виробів, існують різні моделі, ціна яких буде набагато вище у своїй категорії.

Звичайно, цей показник залежить від багатьох параметрів і характеристик, тому варто розібратися в основних елементах, з яких складається вартість. Якщо вам стало цікаво дізнатися про найбільш дорогих моделях меблів, дана інформація буде корисна і цікава.

Що впливає на вартість ліжка?

Ліжко є основним місцем, де люди відпочивають і відновлюють свої сили після важкого робочого дня. Даний фактор повинен бути основним при виборі моделі, однак, виробники мають іншу думку з цього приводу. Основна вартість і кінцева ціна різних версій формується відразу з декількох показників і технічних характеристик:

 • Вартість матеріалів, що використовуються для виготовлення основних елементів конструкції. Ціна може сильно варіювати в залежності від вибору елементів.
 • Якість складових частин і головних елементів корпусу. За даний показник теж доведеться заплатити, якщо ви бажаєте придбати якісну модель.
 • Складність виконання моделі і складання елементів. Цей параметр теж варто враховувати при розрахунку кінцевої ціни.
 • Витрати на доставку, в залежності від місця покупки і точки одержання будуть значно відрізнятися.
 • Складність дизайнерського стилю, задумка авторів стилю оцінюється окремо, але вона також включається в кінцеву ціну товару.
 • Додаткові витрати на виробничу частину, вартість електроенергії та обладнання для виготовлення додатково вносяться в рядок вартості.
 • Податковий коефіцієнт при покупці в різних країнах і містах.
 • Оплата праці робітників, які виробляли дану ліжко.

Всі дані критерії в процесі створення меблів формують кінцеву вартість продукції в магазинах, за яку її купують покупці. Уважно вибирайте різні моделі, оцінюєте всі параметри і характеристики якості ліжок.

Важливо! Останнім часом особливо велику частину в ціні займає дизайн меблів. Виробники створюють незвичайні форми й образи для створення нестандартних умов відпочинку. При покупці вибирайте найбільш зручні версії, класичного образу цілком достатньо для комфортного відпочинку. Підбирайте вигідне співвідношення ціни та якості.

Топ найбільш дорогих ліжок світу

Якщо ви зацікавилися даною тематикою, можете пошукати додаткову інформацію в мережі, подивитися різні дорогі варіанти. Ми представляємо вашій увазі список найдорожчих ліжок у всьому світі:

 1. Ліжко у вигляді сфери вартістю 50 тисяч доларів являє собою закритий куля або куб, в якому можна зручно розташуватися і відпочити.
 2. В даній ціновій категорії розташовується ще одна модель ліжка під назвою Starry Night Sleep. Зручність і комфорт на вищому рівні, тут є функція регулювання температурного режиму.
 3. Варіант за 50 000 доларів Monarch V-Spring повністю виправдовує свою назву. Сон на такому ліжку принесе по-справжньому королівський комфорт, допоможе відпочити і відновити сили.
 4. Модель Cosmovoide за 60 000 $ володіє космічним стилем і високим рівнем комфорту для сну.
 5. Majesty VI-Spring має аристократичним зовнішнім виглядом. В її оформленні використовується дорогий матеріал, загальна вартість складе 84,5 тисячі.

Перераховані моделі відносяться до найбільш дорогим, володіють оригінальним, розкішним виглядом і підвищеним комфортом.