Чому в Штатах масово випускають трехспалки

Сполучені Штати Америки завжди відрізнялися своїми відкритими поглядами на сімейні відносини, шлюбні традиції та життя в одному будинку. Сьогодні в країні стали популярні відносини між відразу трьома партнерами. Люди зустрічаються і впускають у своє життя не одного, а відразу двох симпатичних партнерів. У зв'язку з цим імениті дизайнери меблів і відомі виробники стали випускати лінійки ліжок, придуманих спеціально для таких сімей.

У США почали масово випускати трехспалки

Нове віяння підхопили дуже швидко, трьохспальні ліжка стали випускати масово. В будь-якому магазині або каталозі меблів можна зустріти цей незвичайний для нашої країни предмет інтер'єру. Американці абсолютно нормально реагують на такий екстравагантний аксесуар спальні, визнаючи існування різного роду відносин між людьми.

Важливо! Трьохспальні ліжка часто набувають не тільки люди, що проживають відразу з двома сексуальними партнерами. Нерідко вибір на подібне спальне місце роблять люди, які містять велику сім'ю з великою кількістю дітей.

Меблі, призначена на трьох відрізняється збільшеною площею спального місця. Широкі і об'ємні ліжка призначені для великих спалень або розташування у великих будинках. Такий предмет меблів займає більше місця, ніж стандартне двоспальне сімейне ложе.

Чому?

Масовість виробництва трехспальных ліжок пояснюється досить просто – громадяни США стали активно переймати досвід Швеції в сексуальних і сімейних відносинах і створювати сім'ї з трьох осіб. Багато вважають, що це дуже зручно і допомагає завжди тримати свої відносини з коханою людиною в тонусі.

Сім'я 2+1 – це не просто відносини на трьох, груповий секс або оргія. Це міцна і має широкі перспективи сім'я. Як і будь-яка інша, така «осередок» товариства потребу в надійному будинку з комфортними умовами проживаниями. А, як відомо, спальня є одним із центральних місць в будинку, де проживає сім'я. Саме тому в країні отримали масове поширення спальні місця для трьох.

Партнери відчувають себе впевнено і не обмежені в своєму особистому просторі. Кожен учасник «тріо» володіє власним місцем і знаходиться на рівних умовах зі своїми коханими. Громадяни країни не мають нічого проти подібних відносин між сімейними тріо і всіляко підтримують їх. Деякі навіть обзаводяться дітьми на трьох.