Що можна зробити з дитячого ліжечка

Головна особливість дитячої меблів — вона рідко встигає зношуватися. Ще вчора ліжечко могла здаватися занадто великий, а сьогодні вже пора її міняти на нову, більш містку. А разом з тим ще й доведеться вирішувати питання зі старою, яку і викинути жалко і зберігати ніде. Але якщо підключити уяву...

Кращі ідеї для переробки дитячого ліжечка

Досить зняти лише один із бічних бортів і поглянути на результат свіжим поглядом. Можливо, перед батьками стоїть майбутній диван для дитячої. Або столик. А може, стелаж або органайзер. Якщо ж ліжечко розібрати повністю і забути про її призначення, то цілком можна побачити і варіанти використання в якості дорослих пристосувань: сушарка для білизни на балкон, органайзер на кухню, розкішне крісло на літню веранду. Або «запчастини» до батьківського ложу.

Як зробити бортики для великої ліжка

Ефектне узголів'я здатна не тільки доповнити, але і істотно освіжити інтер'єр у спальні. Все, що знадобиться для його створення, це:

 • Бортики від дитячого ліжечка;
 • Дриль;
 • Шуруповерт або викрутка;
 • Саморізи або конфірмати (необов'язково купувати, ці запчастини вже є);
 • Фарби, фурнітура та 30 хвилин вільного часу.

Поетапно процес переродження виглядає наступним чином:

Бортики приміряються до ліжка. Відзначаються місця кріплення. Свердлити отвори під кріплення. Якщо є необхідність у фарбуванні, то бортики виносяться на свіже повітря, облагороджуються і залишаються там до повного висихання.

Акрилова фарба сохне не більше пари годин. Елементи конструкції заносяться всередину і кріпляться до ліжка. Вуаля.

Гратчасте узголів'я — хороша основа для реалізації сміливих дизайнерських ідей. Його можна задрапірувати тканиною або залишити в первісному вигляді. До нього легко прикріпити підв'язками кілька подушок.

Можна зробити чохол в тон покривала з оббивного матеріалу. І найцікавіше полягає в тому, що будь-яка подальша зміна такого узголів'я займає лічені хвилини.

Столи з дитячого ліжечка

Що можна зробити з дитячого ліжечка? Перетворення старої меблів, крім усього іншого, ще й хороший спосіб заощадити на придбанні нової. Дитина росте і йому потрібен столик. Мінімум один, ігровий. І його легко зробити:

 • Ліжечко розбирається;
 • На стійках торцевих бортів насверливаем отвори з інтервалом в 10 см (відлік починається від наявних точок кріплення);
 • Одна боковина вручається мамі (нехай в органайзер перетворює), а інші елементи скручуються назад з урахуванням необхідної висоти робочої поверхні.

Принадність такого столика в універсальності. Його можна робити вище по мірі росту дитини. Можна змінювати кут нахилу кришки. Або обладнати дошкою для малювання, перетворивши стару ліжечко в цікавий куточок для навчання та розваг. Якщо ж конструкцію дещо зміцнити і доповнити ще однією поличкою, то вийде вже сервірувальний столик.

Стелажі з дитячого ліжечка

Для виготовлення такої практичною меблів знадобляться:

 • Дриль;
 • Шуруповерт;
 • Саморізи;
 • Ножівка;
 • Рулетка і олівець;
 • Кілька листів фанери і кріпильні куточки.

Дитяче ліжечко розбирається. Знадобляться лише боковини та дно, яке буде грати роль задньої стінки. Процес складання стелажу проводиться в кілька етапів:

 1. Відпилюють ніжки ліжка, вимірюється висота (тепер вже ширина) бортиків і ширина задньої стінки.
 2. Орієнтуючись на результат вимірів, з фанери вирізаються полиці.
 3. Елементи конструкції з'єднуються за допомогою кутиків.
 4. Нові меблі фарбується, декорується і місткий стелаж готовий до використання.
 5. За бажанням, на нижній полиці можна розмістити висувну кошик для м'яких іграшок.
 6. А боковини таких меблів легко перетворюються в зручне сховище для різних дрібниць. Достатньо обладнати його кишеньками і гачками.