Потрібен плінтус за кухонним гарнітуром

В інтер'єрі важлива кожна деталь, тому дизайнери ретельно продумують все до дрібниць при розробці проекту. Плінтус для кухні підбирають у відповідності зі стилем оформлення приміщення. Він виконує декоративну і захисну функції.

Для чого на кухні кріпиться плінтус

Щоб приховати щілину між стіною і підлогою, використовується спеціальна деталь, звана плінтусом. Її можна підібрати в тон лиштв дверей, але це не є правилом.

УВАГА! Вироби одного кольору зі стіною не крадуть висоту стелі. Якщо вибрати контрастний варіант, то він візуально розширить простір. Стильно виглядає виріб, яке поєднується з якимись деталями обстановки.

Перетворити кімнату можна, вибравши високий тип декору. Якщо житло оформлено в єдиному стилі, то для всіх приміщень часто підбирають однакові декоративні елементи.

Плінтус необхідний для приховування стиків, що позбавляє від необхідності точного підгону всіх матеріалів, створення переходу при ремонтних роботах. В результаті установки цієї деталі не потрібно регулярно проводити прибирання швів.

Кімнати зазвичай відрізняються матеріалами обробки, кольоровою гамою. У них можна монтувати різні елементи, які підкреслять красу і оригінальність приміщення. Стельовий і підлоговий типи плінтусів можуть бути абсолютно однаковими або різними. Висота планки підбирається з урахуванням габаритів приміщення, загального стильового рішення. Вибір елементів залежить від особистих уподобань власників житла.

Потрібен плінтус за кухонним гарнітуром

Декоративні деталі підбирають у відповідності з дизайном приміщення. Плінтус не потрібен за вбудовуваної меблями, в інших випадках він повинен бути присутнім. Якщо кухонний гарнітур встановлюється впритул до стіни, відсутні щілини, то можна обійтися і без цих деталей. Також потрібно врахувати, що при перестановці меблів їх відсутність стане помітним.

Декоративний елемент виготовляють з різних матеріалів. Пластикові варіанти випускають різних кольорів. Вони можуть імітувати фактуру природних матеріалів. Вироби з пластику здатні приховати невеликі нерівності. Вони сьогодні часто використовуються для облаштування кімнат, так як мають доступну ціну і просто монтуються.

Деталі з каменю, кераміки відрізняються довговічністю. Вони не бояться високих температур і вологи. Для їх установки знадобиться рівна основа, стоять такі елементи дорого. Алюмінієві планки прості у догляді, відрізняються високою термостійкістю.

Встановити шафу щільно до стіни не вийде, якщо є плінтус. Тому в тому місці, де планується монтаж кухонного гарнітура, отвір між підлогою і стіною закладають іншим відповідним матеріалом.

ВАЖЛИВО! Слід також враховувати конструкцію і розташування шаф. Якщо стіна має регульовані ніжки, то захисний елемент не буде перешкодою.

Перед ремонтом варто продумати, які меблі буде встановлюватися в приміщенні. У залежності від її особливостей і підбирають плінтус або обходяться без нього. Дизайн кухні також відіграє важливу роль при покупці декоративного елемента.