Колір стін на кухні з білим гарнітуром

Білий колір відноситься до нейтральним і без відтіночним, але варто відзначити, що в ньому завжди присутня домішка інших відтінків в деякій мірі. Сучасні дизайнери активно використовують особливості світлої палітри з метою візуального розширення площі невеликих кухонь. Це дуже зручно, а також варто зазначити, що білий колір має багато переваг. Інтер'єр білої кухні виглядає дуже елегантно і дорого, при цьому вартість фасадів може бути невисокою. Скориставшись порадами професіоналів, ви зможете і в своєму будинку організувати незвичайний і дуже красивий інтер'єр.

Як вибрати стиль інтер'єру

Білий володіє унікальною особливістю. Він відмінно гармонує абсолютно про всіма наявними відтінками. Також його можна сміливо використовувати в якості основного рішення при оформленні інтер'єру.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Якщо неграмотно підійти до питання організації простору, можна отримати досить незвичайний інтер'єр, щось схоже з лікарняною палатою. Швидше за все, вам таке рішення не підійде.

Дизайн кухні з білим гарнітуром

Дизайнери активно використовують особливості цього кольору, що дозволяє їм створювати унікальні і оригінальні кухні. Люди, які віддають перевагу домашній затишок можуть зупинити свою увагу на таких стилях як: Прованс, шеббі шик, Кантрі. До будь-якого з цих стилів підійде білий.

  1. Якщо ви хочете додати інтер'єру більш теплий відтінок, рекомендовано вибирати колір слонової кістки, також підійде для таких цілей пастельний, лавандовий, бежевий. Приміщення слід оформляти в світлих тонах, це відноситься до меблів, аксесуарів та оздобленні стін.
  2. Тим, хто віддає перевагу розкішний інтер'єр, варто вибрати класичний варіант інтер'єру кухні. Саме білий колір буде кращим варіантом для його оформлення. Білою може бути і меблі, виконана з дерева, стіни і стеля. Щоб підкреслити витонченість обраного стилю, дизайнери рекомендують додати позолоти. Для завершення загального інтер'єру можна додати насичених відтінків текстиль.
  3. Якщо ви віддаєте перевагу сучасні рішення, рекомендуємо звернути увагу на такі стилі: хай-тек, мінімалізм, індустріальний. У цьому випадку не варто застосовувати зайві предмети меблів, або велика кількість додаткових елементів. Дизайнери зазвичай використовують чіткі лінії і строгість у кожному елементі. На такій кухні білий колір повинен бути основною. Цікаво будуть виглядати яскраві елементи, це можуть бути фасади, додатковий декор і аксесуари.

Як вибрати колір обробки стін

Так як білий колір добре поєднується зі всіма кольорами, у вас навряд чи виникнуть складнощі з вибором кольору оздоблювального матеріалу для стін. Відмінним рішенням може стати вибір шпалер або оздоблювального матеріалу також білого кольору. Особливо актуально таке рішення буде виглядати в приміщенні невеликій площі. Вам, таким чином, вдасться його трохи розширити, візуально зробити просторіше.

ДОВІДКА. Якщо у вашій кухні, низькі стелі, дизайнери рекомендують вибирати шпалери з вертикальними смугами. Це дозволяє візуально зробити стіни вище. У просторих приміщеннях можна сміливо поєднувати світлі шпалери з темними вставками.

Для того щоб стіни не виглядали занадто нудно, можна додати ненав'язливий орнамент. Добре будуть виглядати комбінації білого з яскравими вставками.

ВАЖЛИВО. Не забувайте про те, що основне призначення кухні — приготування їжі. Тому віддавайте перевагу практичним оздоблювальним матеріалам. Адже біле швидко забруднюється і вам часто необхідно буде проводити прибирання.

Вивчивши наведені поради і правильно застосувавши їх на практиці, ви неодмінно зможете оформити свою кухню стильно і красиво, адже це не так складно, як може здатися.