Чому вигідно прасувати з фольгою

Прасування — рутина, від якого жінці неможливо звільнитися. Незважаючи на нові тканини, які цілком можна не прасувати, у праски господині проводять чимало часу. Адже приводити в порядок одяг всієї родини доводиться практично щодня.

Ми не будемо переконувати, що можна обійтися без праски. Якщо ви ходите виглядати акуратно, презентабельно і привабливо, — доведеться прасувати!

Але зате ми навчимо, як скоротити час, який забирає праска. А вже як його витратити з користю і задоволенням, ви вирішите самі.

Для чого знадобиться фольга

Головним помічником в прасуванні по-новому стане саме фольга.

Тонкий алюмінієвий лист в побуті застосовується нерідко. Правда, жінки зазвичай користуються ним на кухні, при запіканні або зберіганні їжі.

Чоловікам також доводиться використовувати металеві листи, наприклад, коли вони займаються утепленням. Адже цей матеріал володіє хорошою теплопровідністю і непроникністю.
Ці властивості стануть в нагоді і при прасуванні. Тепло від нагрітого праски буде впливати на верхній шар тканини. А потім, відбиваючись від блискучої поверхні, одночасно стане розпрямляти і нижній шар одягу.

ВАЖЛИВО! Завдяки фользі, при обробці однієї поверхні тканини, вироби будуть згладжуватися одночасно з двох сторін.

При цьому не доведеться шукати якусь спеціальну металеву папір! Підійде рулон самої звичайної харчової металевої папери, придбати яку можна в будь-якому магазині.

Як користуватися фольгою при прасуванні

Порядок використання металевих листів простий.

  • З прасувальної дошки знімаємо чохол.
  • Листи алюмінієвої фольги кладемо на дошку.
  • Повертаємо на місце чохол, одягаючи його поверх блискучих аркушів.
  • Розкладаємо одяг і гладимо, як зазвичай.

ВАЖЛИВО! При обробці виробів з делікатного матеріалу (шовкових, шифонових, віскозних тканин тощо) не потрібно торкатися поверхнею праски до полотна.

Увімкніть режим відпарювача і тримайте праска на відстані близько 5 см від одягу. Так на речах не залишиться слідів.

А якщо праска раптово вийшов з ладу, а він саме зараз конче потрібен? Допоможе Фольга і на цей раз.

  • Зволожте одяг, яка вимагає прасування.
  • Нагрійте чисту сковорідку.
  • Акуратно загорнути її алюмінієвим листом.
  • Починайте прасувати! Результат прасування без праски вам сподобається!

Ви вже зрозуміли, що фольга скоротить час на прасування вдвічі? А одночасно вона дозволить швидше і якісніше привести одяг у порядок, а також скоротить витрати на оплату електроенергії.