Потрібна хлібник на кухні

У часи СРСР хлібниці були присутні, мабуть, у кожному будинку. Їх було кілька видів. Тоді взагалі посуд і кухонне начиння майже у всіх була однотипна.

У наш час все інакше. У людини з фінансами з'явилося багато можливостей для розробки власних дизайн-проектів приміщень свого житла. Необхідність хлібниці в наш час під питанням.

Навіщо потрібна хлібник на кухні в наш час

Хліб в целофанових пакетах псує інтер'єр. Особливо, якщо кухня виконана в стилі «мінімалізм». Тоді неестетично виглядає кульок особливо впадає в очі.

Нарізані скибочки можна заздалегідь покласти на тарілочки або плетінку з соломи і виставляти при необхідності на стіл.

Хлібниця хороша для великої родини, щоб не складувати недоїдені булки в пакетах. Не займати ними простір в холодильнику.

Хлібниця може бути не тільки корисною. При грамотному підборі декору цей ящичок стане додатковим прикрасою.

Мінуси використання пристрою

Потрібна хлібник на кухні?

Дерев'яні вироби часто пліснявіють зсередини. Особливо, якщо на кухні багато готують. Тоді теплий і вологий клімат — найкраще середовище для розмноження цвілі.

Якщо при виготовленні використана не особливо якісна нержавійка, то вона швидко зіпсує зовнішній вигляд вашого «хлебохранилища». Від пари та іншої вологи шар дешевого покриття, як мінімум, порушиться. Якщо не з'являться ще й сліди іржі.

Виникає необхідність періодично проводити очищення від скупчилися крихт.

Якщо сім'я невелика, то масивний предмет займе зайвого місця. Хліб же буде псуватися, не встигаючи бути з'їденим. Особливо часто це трапляється, коли людина живе один. Йому ні до чого зайві запаси. Простіше залишити батон в упаковці і покласти в холодильник, а потім розігріти в тостері.

Хлібні вироби часом черствіють в таких контейнерах.

ДОВІДКА. Металеві вироби вимагають особливого догляду. Їх потрібно протирати від пилу мильною водою, промивати. Потім ретельно витирати або сушити. Інакше їх термін зберігання буде недовгим. І ніжний смак булочок зміниться на неприємний.

Яку вибрати хлібницю

  1. Пластикові. Їм не страшні коливання температури і пар в приміщенні. Легко миються. Достатньо звичайної води і всмоктуючої губки або ганчірки. Підібрані точно за кольором, відповідним обробки приміщення, вони гармонійно в неї впишуться. Послужать додатковим предметом декору. Їх легко прикрасити декупажем, малюнками, наклейками або використовувати готовий дизайнерський варіант.
  2. Хром, якісна нержавійка. Харчоблок в стилі «хай-тек» і, взагалі, якогось футуристичного дизайну, традиційно доповнюють хромованими деталями та приладами. Ще один примірник з хрому зробить загальну картину цікавіше.
  3. Дерев'яні. Цей варіант вважається найбільш придатним, так як, все-таки, матеріал екологічний.

ВАЖЛИВО! Головне, щоб атмосфера навколо не була надто вологою. Дерево вогкості не любить. Лаковані зовнішні поверхні не треба часто мити. Краще протирати вологою тканиною. Інакше лакофарбове покриття почне облазити.

ДОВІДКА. Для любителів напряму «кантрі» хлібник з дерева з розпису під хохлому, наприклад, і покрита лаком, також стане прикрасою обстановки.

Купувати предмет обговорення або обходиться без нього — залежить від кількості членів сім'ї, їх звичок, потреб в хлібо-булочних виробах, оформленні кухні і метражу. Тому: на смак, на колір...