Як захистити хлібницю від кота

Хлібницею прийнято вважати контейнер, який використовують для зберігання хліба. Щоб залишити продукт в первісному вигляді, варто закривати такий аксесуар щільно і не допускати потрапляння вологи. Такий варіант зберігання найбільш ідеальний з усіх доступних, так як наприклад в тому ж холодильнику хліб завершить термін придатності набагато швидше, тому що старіння відбувається найбільш інтенсивно при впливі холодних температур.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Деякі люди відзначають і недоліки, адже такий ящичок найчастіше виявляється громіздким і місця для нього просто не знаходиться. Так що якщо булочки ви не купуєте у великих кількостях, то зайвий раз займати місце на кухні не варто.

Куди поставити хлібницю, щоб кіт її не знайшов?

Якщо в будинку є домашні тварини, наприклад кіт, то з'являється ще одне питання. А як же зберігати саму хлібницю? Варіантів не так багато, але вони є.

 • Підвісити її на стіну, на рівні людської голови або вище, на таку відстань ваш звірятко ймовірно не захоче стрибати, та в нього й не вийде, тому як хліб знаходиться за «закритими дверима»;
 • покласти в ящик шафи. Труднощі можуть полягати в тому, що вона туди не влізе;
 • поставити на високий предмет кухонного гарнітура. Але тільки якщо ви легко дотягуєтеся до неї і не відчуваєте при цьому дискомфорту;
 • розмістити в навісному шафці з окремо закривається дверкою.

Як відучити кота від хлібниці

Можливо у вашій квартирі не виявиться вільного місця і хлібник буде змушена залишитися на місці, і вам доведеться формувати у кота належне поведінка. Існує кілька способів як відучити від шкідливої звички.

 1. Розташувати поруч із захисним предметом шишки. По них тварина не зможе нормально пересуватися. Питання тут може виникнути лише з естетичних міркувань.
 2. Придбати або виготовити лякливо засіб. Для цього потрібно змішати рідке мило і ефірні масла лимона й евкаліпта (всі по 15 крапель). Додати це у пляшку з водою і окропити сховище хліба.
 3. Схожий репелент як у попередньому пункті може бути складений з інших олій, наприклад, лавандового або дикого апельсина. Доповненням стане ніжний аромат.
 4. При наявності вільного місця, зростають рослини ідентичні назвам масел з попередніх пунктів. Такий метод буде довготривалим. Небезпека може ховатися лише в тому, що тварина захоче розкопати землю в горщику.
 5. При наближенні кішки до предмета пшикайте на неї з розпилювача. Неприємні спогади не дадуть повторювати прокази.
 6. Запах цитруса можна отримати природним шляхом. Покладіть поруч кілька часточок фрукта.
 7. Алкогольні аромати також неприємні котячим.
 8. Оцтова кислота впливає на слизові. Поруч з нею ніхто не захоче перебувати. Ідентичний за властивостями і нашатир.
 9. Часник або прянощі викликають огиду у кішки.
 10. Хорошим відлякувачем може стати чорний перець. Використавши фантазію, горошком можна викласти візерунок на «будиночку хліба.
 11. Зробіть на кухні для звірка окреме м'яке місце і залучіть увагу до нього. При належному комфорті, ніхто не захоче виходити звідти і йти на дивну поверхню. Привчити до місця можна за допомогою котячої м'яти або крапельки валер'янки. Тільки акуратно, не переборщіть.

Яку хлібницю кіт не відкриє

Якщо ж домашній улюбленець геть ігнорує всі ваші спроби віднадити його з території кухні, то, мабуть, спочатку варто вибирати таку хлібницю, що не піддасться відкриття. Проте головну її мету потрібно зберегти. Розглянемо види хлібниць.

Щоб відкриття було неможливим, кришка повинна вдягатися зверху на коробку або ж мати досить велику вагу. Найгіршою є та, чия кришка піднімається наверх, до того ж ще й закатываясь. Підсунувши лапу в правильне місце, складнощів з відкриттям не виникне. З цього розуміємо, що кошик без кришки тим більше приречена на провал.

ДОВІДКА! Ще одним рішенням може стати покупка хлібниці на ніжках.

При закритому коробі майданчики для запрыгивания просто не буде, як і кота поруч з хлібницею. Можна також згадати новинки сучасного ринку і придбати вакуумну хлібницю. Тварина точно не стане крутити різні коліщатка і залишить предмет у спокої.

У підведенні підсумків скажемо, що у будь-якої проблеми є рішення. І не намагайтеся кричати на тварину або застосовувати силові методи. Кішка їх не зрозуміє, але образа на вас залишиться.