Трюмо і трельяж — в чому різниця

У кожному будинку має бути хоча б одне дзеркало. Адже щодня людина виглядає в нього перед виходом з будинку, вмиваючись чи проводячи косметичні процедури. Існують різні різновиди цього атрибута. Спробуємо розібратися: трюмо і трельяж — в чому різниця?

Що таке трюмо

Ця меблі представлена одним великим дзеркалом, у якій присутні шафи або полички. Це дуже зручна особливість. У давні часи, її встановлювали в простінках між вікном і дверним отвором. Саме звідси і пішла назва цього елемента інтер'єру.

Помилково, деякі вважають, що батьківщиною появи є Франція, але це зовсім не так. Виникнення приписується англійському бароко і вже звідси меблі потрапила в інші країни.

В ті часи для виготовлення були застосовані виключно благородні сорти деревини, а для прикраси використовували золоті, бронзові або срібні вставки. Меблі стояла тільки в будинках заможних господарів.

Що таке трельяж

Напевно така меблі в якийсь період часу стояла біля кожного будинку. Один час вона була дуже популярна. Це обґрунтовано зручністю використання. Зовні це конструкція з трьома дзеркалами. Основне виконано нерухомим і кріпитися до тумбочці або столика, а бічні трохи вже і рухливі.

Саме ці дві рухомі стулки дзеркал і є особливістю. Ви зможете побачити себе в повний зріст і подивитися на свою зачіску з обох сторін і навіть ззаду. Це дійсно дуже зручно.

З'явилася меблі в Англії у XVIII столітті, але дуже скоро її оцінили француженки і стали використовувати в своїх будуарах.

У чому різниця між трюмо і трельяжем

Розглянувши ці два предмети меблів, варто спробувати знайти відмінності в них, щоб розуміти в чому полягає різниця між ними.

  • В першу чергу це, звичайно ж, зовнішній вигляд. Знаючи теоретичні характеристики, ви точно зможете визначити, де меблі. Як вже було зазначено, у трельяжа є три дзеркала, а у трюмо всього одне.
  • Наявність відкритих поличок. По боках трюмо є полички з боків від дзеркала, на яких можна розташовувати косметику.
  • Дивлячись у дзеркало, встановлене на трюмо, ви зможете побачити себе тільки по пояс, в трельяже ж можна розглянути силует в повний зріст. Цим також відрізняється розглянута меблі.

ДОВІДКА. Обидва елемента меблів є дуже зручними і тільки вам вирішувати, яка з них буде краще виглядати у вашому будинку. При виборі керуйтеся вимог експлуатації.