Чому не можна вішати дзеркало в туалеті

В сучасному світі люди не надають великого значення облаштування туалетних кімнат – для них головне наявність сантехнічного обладнання. Однак китайський народ, який з повагою ставиться до фен-шую, вважає інакше, так як ванна кімната є одним з найбільш енергетично залежних місць будинку.

Фен-шуй для східних народів є ключовим параметром, який впливає на добробут і щастя дому. Даний напрямок вивчався протягом багатьох століть, і немає точної дати його створення, тому китайці з глибокою повагою ставляться до порядку дому, вважаючи, що це призводить до затишку та миру в домі, і відсутності сварок.

Дзеркало в туалеті: чому не можна вішати

Як було сказано раніше, ванна кімната володіє високою енергією, тому до її облаштування слід ставитися дуже акуратно і уважно. На переконання фахівців, висока енергетика приміщення обумовлена тим, що людина тут змиває з себе частину гріхів, які можуть негативно впливати на людину.

Перш за все, таку небезпеку пов'язують з дзеркалами, які люди несвідомо размешают в туалеті. З давніх часів цей предмет вважався одним з найпотужніших у плані збереження, контролю і посилення енергії, тому багато китайці відмовляються від великої кількості дзеркал в будинку.

Більше того, коли такий потужний джерело енергії використовується в місці, де цю енергію слід пригнічувати – це найгірший варіант для духовної складової людини. У разі встановлення дзеркала в туалетній кімнаті, негативна енергія, яка змивається з людини, буде тут затримуватися, з-за чого власник може відчувати проблеми зі здоров'ям, або його почнуть переслідувати невдачі і серйозні проблеми — як вдома, так і на роботі.

Повісити дзеркало в туалеті по фен-шуй

Найгірший варіант розташування дзеркала – це його установка навпроти самого туалету. Такий метод використовується досить рідко, однак подібне застосування у людей все ж таки знаходиться. Сам туалет так само має переважно негативну енергію, так як він пов'язаний з вульгарністю і брудом.

Повісити дзеркало в туалеті – це дуже погана ідея, проте в побуті без нього просто неможливо обійтися, особливо в цьому місці. Проте існує спосіб, при якому аксесуар ванної кімнати не тільки можна встановлювати, а навіть потрібно! Розміщувати його слід біля вхідних дверей, але лише в тому випадку, що туалет знаходиться максимально далеко, і навпроти вхідних дверей. Таке планування по фен-шую дозволяє швидше йти негативної енергії з дому, не дозволяючи їй затримуватися.

Важливо! Встановити невеличке дзеркальце так само рекомендується з задньої сторони вхідних дверей. Це захистить весь будинок від впливу негативної енергетики туалету.

Що робити, якщо вже важить дзеркало в туалеті

Якщо така ситуація сталося, потрібно її відразу ж виправити, спираючись на описані поради. Якщо схема туалету має наявність унітазу біля вхідних дверей, то слід повністю відмовитися від дзеркальної поверхні.

Якщо приміщення має видовжену форму і унітаз розташовується навпроти вхідних дверей, то його можна перекрити спеціальної шторкою, і зробити там додаткове освітлення. Важливо запам'ятати, щоб шторка завжди була закрита, так само як і вхідні двері, і кришка унітазу. Це буде самим ідеальним варіантом по фен-шую.

Так само не слід допускати того, щоб у приміщенні відбивалися труби та інші сантехнічні вироби. Дзеркало при правильному використанні має лише відображати голі стіни – це самий безпечний і ефективний спосіб розміщення.