Що таке дзеркало

У більшості випадку дзеркало використовують в інтер'єрі приміщень. Його розміщують в різних кімнатах. Зазвичай такий виріб обов'язково є в коридорі і ванній кімнаті. Такий предмет інтер'єру дозволяє людині подивитися на себе і оцінити свій зовнішній вигляд

Крім того, дзеркальна поверхня здатна візуально розширити простір і зробити його світліше. Також такий аксесуар гармонійно впишеться в різні дизайни-інтер'єри кімнат. Що ж собою являє дзеркало?

Що являє собою дзеркало

Що таке дзеркало? Це предмет інтер'єру з відображає поверхнею, що дозволяє розглядати предмети і живих істот. Такий виріб є відмінною прикрасою для будинку, кабінету або кімнати.

Дзеркальна поверхня овальної або прямокутної форми споконвіку була популярна у жіночої статі. Раніше дівчата не тільки милувалися своєю красою, прикрашали будинок дзеркалами, але і проводили магічні ритуали. Аксесуар багатофункціональний і не втрачає своєї популярності донині.

Головна особливість — отримання чіткого відображення і ідеально рівна поверхня. Зазвичай товщина виробу становить від 2 до 10 мм Ззаду воно покрито захисним шаром, щоб запобігти деформації скла. Зверху відбивну поверхню покривають срібною або золотою плівкою, що і створює відображає ефект.

Пам'ятаєте! За формою і розмірами предмет може бути самим різноманітним: великим/маленьким, рівним/зігнутим, простим/декорованим.

Як виробляють дзеркала

За основу для виробництва виробу береться скло. Його полірують спеціальним срібним або золотим хімічним розчином. На склі формується тонка, відображає плівка, яка і створює потрібний ефект. Всю роботу виконує спеціальне обладнання, яке рівномірно наносить рідина на скляну поверхню.

При створенні перших дзеркал майстра приклеювали ртуттю на скляну поверхню лакову плівку. Це був далеко не найбезпечніший спосіб виготовлення виробу, проте, воно довгий час могло прикрашати різні будинки. Сьогодні при виробництві аксесуара використовують серебрильную рідина, изготавливающуюся з сегнетової солі і формальдегідів.

Основні види дзеркал

На магазинних полицях можна зустріти найрізноманітніші дзеркальні аксесуари. Щоб знати їх призначення, слід ознайомитися з тим, на які види вони поділяються:

  1. За формою – фігурні, овальні, квадратні, круглі.
  2. За параметрами – великі, середні, маленькі.
  3. За матеріалом — срібні, алюмінієві.
  4. За способом розміщення — підлогові, настінні, косметичні, вбудовані.

Дзеркало – це незамінний атрибут будь-якого будинку/квартири. Воно відмінно доповнює дизайн інтер'єру, дозволяє візуально розширити кімнату і зробити її світліше. Крім того, такий предмет допоможе оцінити свій зовнішній вигляд і зібратися на вулицю або роботу.