Стандартна висота дзеркала у ванній

При розстановці нової меблів або нових декорів інтер'єру, багато домочадці задаються питанням, як же правильно організувати розстановку, щоб усім мешканцям було зручно користуватися. Це стосується не тільки меблів, а й елементів інтер'єру, наприклад, розвішування дзеркал, без якого неможливе існування в сучасному світі. Так як основна дзеркальне полотно, яким користується вся сім'я, знаходиться у ванній, ми і поговоримо, про оптимальній висоті самого дзеркала і відстані, на якому воно повинно розташовуватися.

Як підібрати висоту дзеркала в ванну

Щоб інтер'єр у ванній кімнаті виглядав гармонійно, необхідно відповідально підійти до розміщення такого атрибуту, як дзеркало. По можливості ідеальний варіант замовити його у всю стіну, це візуально збільшить простір приміщення. Завдяки чому, ванна кімната придбає зовсім інший вигляд, особливо якщо санвузол невеликого розміру. При цьому не треба його вішати впритул до раковини, необхідно витримати певну висоту.

РАДА! При виборі дзеркала визначте співвідношення розмірів приміщення і відбивається в ньому поверхні, інакше гармонії не буде і результат призведе до розчарування.

Стандарт висоти дзеркала від підлоги

Для зручного користування як дорослими, так і дітьми у віці від 5 років, полотно необхідно повісити від підлоги на відстані 1,2 метра. Це дозволить бачити себе в ньому перерахованих домочадців, а меншого росту діти в цілях безпеки до нього не дотягнуться. Верхня частина дзеркального полотна, не повинна бути нижче найвищої людини в сім'ї, воно має розташовуватися з запасом в 2-3 див. Приблизно дзеркало у ванній буде становити 2 метри, з урахуванням того, що воно не повинно бути вище дверного отвору.

Варіанти установки дзеркала у ванній на весь зріст

Якщо приміщення відрізняється особливим простором і простором, в голову можуть прийти самі незвичайні рішення. Наприклад, розташування полотна на весь зріст, такі інтер'єри виглядають шикарно і граціозно.

Як встановити дзеркало над раковиною у ванній

При розташуванні над раковиною необхідно враховувати кілька факторів, це дизайн приміщення, розташування в даній кімнаті інших елементів меблів. Враховуючи відстань між предметами і розмірами ванної кімнати, буде легко підібрати ідеальну ширину дзеркального полотна. Можливе розміщення дзеркальної шафи, це дуже зручне рішення, оскільки воно дозволить вирішити питання зберігання багатьох необхідних речей санвузлі, і дозволить заощадити простір, позбавивши від додаткових полиць.

ВАЖЛИВО! Дзеркальне полотно для ванної кімнати повинна вписуватися в інтер'єр приміщення, має становити єдиний ансамбль з іншими атрибутами вбиральні.

Розмір

По сформованій думці, його ширина повинна збігатися з розмірами раковини. Не всі дотримуються цієї тенденції, даний критерій залежить все ж від розмірів приміщення. Самі великі дзеркала, які можливо встановити над раковиною, це 1 на 2 метри, це досить великий розмір, якщо врахувати всі параметри установки воно підійде для людини до 2,5 метри ростом.

Висота установки дзеркала над раковиною у ванній

Висота розміщення полотна в кожному випадку специфічною і залежить від декількох факторів. Залежить від особливості інтер'єру. До уваги необхідно брати відстань від підлоги, відстань між раковиною і полотном і, звичайно ж, зростання всіх домочадців.

Яка відстань має бути між раковиною і дзеркалом

Для якісного огляду ідеальне розміщення раковини і полотна повинно відбуватися на відстані 30 сантиметрів один від одного. Ця відстань може порушуватися, якщо є необхідність для полички із засобами особистої гігієни, в такому випадку відстань може змінюватись,5-10 сантиметрів.

Особливості вибору параметрів дзеркала в ванну

У ванній кімнаті бажано застосування вологостійких дзеркал, тим не менше слід дотримуватися рекомендовані параметри, щоб захистити полотно від попадання бризок від води або іншого виду забруднень.

  • Ідеальними варіантами є полотна, які не вище дверної коробки.
  • Полотно прямокутного розміру виглядає більш виграшно.
  • Але ідеальним аспектом розташування є зручність для всієї родини, потрібно підібрати таку висоту, щоб було зручно всім, ідеально бачити своє відображення, не нахиляючись і не підстрибуючи на місці. Вибираємо золоту середину.
  • Більш широке полотно, додасть більше світла санвузол, візуально підніме стелю.

Полотно, яке висить з дотриманням усіх параметрів, що неодмінно додасть гідний вигляд приміщенню, буде розташовуватися гармонійно. Бачачи рівно своє відображення по центру, завжди доставити задоволення.