Що робити, якщо розбилося дзеркало, щоб не було біди

Розбилося дзеркало вщент або тільки тріснуло, настрій відразу псується. З дитинства всі пам'ятають слова бабусь: розбилося дзеркало, хорошого не чекай!

А що ж робити, щоб все одно уникнути нещасть?

Що робити тим, хто вірить в містичне

Вас не потрібно налаштовувати на серйозне ставлення до події. Тому ми просто перелічимо, що потрібно зробити, щоб не погіршити свою енергетику.

Прибираємо старе

 • Тріснуло чи ваше особисте дзеркало, розбилося те, що висіла в передпокої або у ванній, або ви побачили, що дочка дістає з косметички тріснутий предмет? У будь-якому випадку перш за все позбавляємося від нього!

ВАЖЛИВО! Не варто користуватися дзеркалом, на якому з'явилася тріщина! Не відкривайте шлях негативної енергії у свій світ!

 • Викинути треснувшееся або розбите скло слід правильно. Пам'ятайте: не розглядаємо себе в «треснутом» світі! Не відкладаючи на потім, відразу ж акуратно збираємо осколки. Разом з ними доведеться попрощатися з рамою, в яке було відправлено скло, або будь-яку його підставку.
 • Якщо проблема виникла з великим за розмірами дзеркалом, яке розбилося на великі осколки, промиваємо їх струменем води, щоб видалити пам'ять, яку зберігає дзеркало.

Очищаємо приміщення

 • За допомогою води й вогню очищаємо енергетику приміщення, де висіло або перебувало дзеркало. Спочатку проводимо вологе прибирання. Одночасно перевіряємо, чи не залишилося дрібних частинок на підлозі або інших поверхнях (столі, тумбочці і т. д.). Потім запалюємо свічку (краще — церковну) і проносимо її в тому місці, де був пошкоджений предмет. Вогонь зуміє звільнити кімнату від негативної енергії і зведе до мінімуму негативні наслідки того, що сталося.

ВАЖЛИВО! Енергетичне очищення проводять в той же день, коли на дзеркалі з'явилися тріщини!

 • Молитви під час збору осколків і викиданні їх допоможуть у поверненні позитивної енергії.

Вішаємо нове

 • Купуючи нове дзеркало, вибираємо предмет, який хоч більше (хоч трохи), ніж той, який викинули. Вішаємо його так, щоб межі колишнього скла були закриті новими.

Стаємо уважніше і обережніше

 • Була очевидна причина тріщин або ніяких пояснень немає, те, що трапилося є знайомий, до якого потрібно поставитися дуже уважно.
 • Ще раз переглядаємо свої плани. Відмовляємося (можливо, на час) від всіх планів, які не є на 100% реальними.
 • Підвищуючи пильність, не зациклюємося на очікуванні поганого. Пам'ятаємо: думки матеріалізуються, тому думаємо тільки про хороше, хай ці думки і стають реальністю!

А як бути реалістам

Якщо ви не відноситеся серйозно до містики і прогнозів, це не привід ставитися легковажно до тріщин на дзеркалі.

 • Викинути непотрібний предмет також доведеться. І відкладати це дійсно не можна: осколки можуть стати причиною серйозних травм.
 • Збирати осколки слід надзвичайно акуратно! Рекомендується робити це в рукавичках, щоб не порізатися.
 • І вологе прибирання потрібна з тієї ж причини: щоб переконатися, що найменша частинка гострого скла не увіп'ється в тіло дитини або тварини.

Надалі намагаємося бути акуратніше і вчимо цього дітей.