Розумне дзеркало для жителя мегаполісу

Прогрес крокує вперед. Смарт-дзеркало — дуже зручна і стильна новинка. Не за горами той час, коли воно з'явиться в кожному будинку. Не чули? Зараз розповім.

Що являє собою смарт-дзеркало для будинку

Дзеркало — невід'ємний аксесуар нашого будинку. Мені здається, будь-яка людина, проходячи повз нього, хоч мигцем, але гляне на своє відображення. Жінки витрачають найбільшу кількість часу, спостерігаючи за своєю красою, наносячи макіяж, роблячи маски, розглядаючи свій новий наряд.

За результатами соціологів жінка проводить у дзеркала не менше години в день. Смарт-дзеркало допоможе жіночої статі робити відразу кілька справ одночасно. Принцип роботи дзеркала — це величезний смартфон з усіма своїми функціями, тільки його не треба постійно тримати в руках, вона висить перед вами і виконує всі ваші побажання.

Ви захотіли дізнатися прогноз погоди, поспілкуватися з подружкою в соцмережах, викликати таксі, подивитися нове відео, яке не дивилися тільки ви, через брак часу — все здійснимо. Вибираєте потрібну кнопку і вуаля! Танцюємо перед дзеркалом, поки причесываемся. Відволікаємо від нудного заняття «давай одягатися» дитини. Ви спокійно одягаєтеся, а ваше миле чадо спокійно дивиться мультик.

Якщо ви не уявляєте своє життя без смартфона: смарт-дзеркало стане невід'ємною частиною вашого життя. Варто тільки придбати його. Сенсорне дзеркало зможе перетворитися в улюблену картину, поки ви їм не користуєтесь. Варто лише вибрати картинку або фото і встановити її на робочий стіл.

Основні функції розумного сенсорного дзеркала

Пошук потрібної інформації, соцмережі, відеодзвінки, перегляд кіно, новин, прогнозу погоди — лише малий перелік того, що може вам дати смарт-дзеркало. Мабуть, найважливіше, що воно відмінно виконує функцію звичайного дзеркала. Ви бачите своє відображення, але при цьому дізнаєтеся про те, що відбувається в світі, відпочиваєте, розслабляєтеся під улюблену музику і спілкуєтеся з тими, на кого часом не вистачало часу з-за того, що руки займав смартфон, а робити дві справи одночасно не представлялося можливим.

Революція у ванній: підбираємо розумне дзеркало для приміщення

Згадайте, кожен хоч раз у житті брав телефон з собою у ванну кімнату. Як же хочеться після важкого дня, набрати теплу ванну і полежати, забувши про всі проблеми і тривоги. Якщо вже розслаблятися, то по повній: буде ідеально провести свої водні процедури при перегляді улюбленого фільму, насолоджуючись релаксуючою музикою.

Гаджети не люблять води, тому доводилося вивертатися різними способами, щоб послухати свій улюблений трек у ванній, періодично боячись упустити телефон в воду. З появою сенсорного дзеркала всі ці проблеми пішли в минуле. Воно не боїться:

  • пара,
  • води,
  • мокрих рук.

Виробники передбачили все. Відсутність зовнішніх дротів також захищає дзеркало від вологи.

Смарт-дзеркало стане невід'ємною частиною вашого життя, якщо ви бережете свій час. Воно попередить вас про запланованих зустрічах, нагадає про необхідність сплатити ту чи іншу квитанцію і багато іншого. Вибирайте свій дизайн дзеркала і насолоджуйтеся комфортом!