Ширина ковроліну які бувають

Ковролін є одним з найпопулярніших підлогових покриттів. Він простий в укладанні, теплий і додає затишку будь-якому приміщенню. Також він має невисоку вартість, тому є широко доступним. Виготовляють його з натуральних або синтетичних матеріалів. До натуральних належать: вовна, льон та бавовна.

Вовняне виріб дуже м'яке і пружне. Проте має досить високу вартість і не відрізняється високою зносостійкістю. Матеріал з льону стійкий до механічного впливу, гіпоалергенний і легко чиститься. Бавовна є найдешевшим варіантом. Вологостійкий, однак, приходить в непридатність швидше, ніж вовна. Синтетичний варіант більш стійкий до механічного впливу, тому їх найчастіше розміщують в приміщеннях, де потрібна часта прибирання.

Покриття може мати різну довжину ворсу, що робить його універсальним для використання в будь-якому приміщенні. Крім матеріалу виготовлення та довжини ворсу, відрізняється виріб і за своєю можливою ширині.

Якою буває ширина

Ширина є однією з найважливіших характеристик оздоблювального матеріалу. Так як зазвичай, покриттям закривається весь в підлогу в кімнаті, при покупці варто звернути увагу на розмір рулону. Це необхідно для того, щоб:

  • Якщо виріб буде ширше, ніж необхідно, після укладання залишиться багато обрізків;
  • У приміщенні, площею більшою, ніж розміри матеріалу, при укладанні доведеться всі отримані стики закріплювати між собою металевим профілем, що буде псувати весь зовнішній вигляд;
  • При неправильно вибраному розмірі, процес монтажу значно ускладнюється, а витрачений на нього час збільшується;

ДОВІДКА! Ковролін має різні доступні розміри. Доступна ширина — це загальна ширина рулону підлогового покриття. Так як матеріал використовується в приміщеннях різної площі, випускається кілька варіантів, від 0,7 до 6 метрів.

Найпоширенішою є значення 4 метри. Покриття шириною від 0,7 до 1,5 метрів дуже часто застосовуються у вигляді килимових доріжок. Для кімнат більшої площі слід вибирати обробний матеріал від 5 до 6 м. При необхідності його можна буде підрізати.

Перед покупкою слід ретельно виміряти розміри кімнати, щоб вибрати найбільш оптимальний варіант ковроліну!