Тафтінговий ковролін — що це?

Не кожен споживач знає, що існує досить багато різновидів ковроліну і у кожного з них є індивідуальні особливості. Розглянемо, що таке тафтінговий ковролін і які його особливості.

Тафтінговий ковролін — який він?

Цей вид ковроліну є одним з найбільш поширених. Це обґрунтовано ідеальним поєднанням таких параметрів, як ціна і прекрасні споживчі характеристики виробу.

У магазинах ви без праці зможете знайти безліч варіантів саме такого виду підлогового покриття і це не дивно, адже більшість споживачів воліють купувати якісні товари.

Проводитися він при використанні техніки голкопрошивання. Процес виготовлення в чому схожий з роботою звичайної швейної машинки. Застосування великої кількості голок дозволяє формувати петлі, в результаті, виходить петельний ворс.

Особливості цього виду ковроліну

При виробництві такого виду застосовують різноманітні голки, які відрізняються по щільності. Цей параметр в подальшому впливає на підсумковий вага виробу, а також його щільність, що згодом позначиться на зносостійкості виготовлених виробів і довговічність експлуатації.

ДОВІДКА. Можливості сучасного виробництва дозволяють створювати унікальні вироби, яким не знайти аналога.

В чому полягає особливість такого методу виготовлення? Метод передбачає використання спеціальної основи. Через неї за допомогою голок пропускається нитка, а з зовнішньої сторони залишається нитка конкретної величини, яку задає оператор. В кінці обшивання, основа закріплюється за допомогою латексу, а петлі просто розрізаються. Таким чином, можна створювати різні види покриттів, ворсовий, петлевий та інші.

Переваги і недоліки

Унікальність такого виробу полягає в дійсно високій якості, також це оптимальні характеристики зносостійкості і міцності. При використанні таких килимів можна створювати авангардні інтер'єри. З внутрішньої сторони виробу знаходиться повсть, а він, як відомо, володіє хорошими показниками теплової та звукової ізоляції. Також це може бути АВ-сітка, яка дозволяє досягти формостійкості, виріб не змінює свою форму в процесі експлуатації.

Виділимо основні переваги:

  1. Універсальність. Допустиме використання в приміщеннях різного типу. Це як комерційні, так і житлові будови.
  2. Технологія виробництва відкриває широкі можливості для дизайнерів. Різноманітний вибір фактур, відтінків і колірних рішень — це можливість підібрати ідеальний ковролін.
  3. Висока міцність і надійність. Протягом досить тривалого періоду експлуатації, матеріал зберігає свій зовнішній вигляд і початкові характеристики.
  4. Відмінні показники вологостійкості істотно розширює область використання такого килима.

Враховуючи всі параметри таких килимів можна з упевненістю заявити, що вони є відмінним вибором як для використання в житлових приміщеннях, квартирах, будинках, так і в приміщеннях громадського призначення.