Навіщо в холодильник кладуть дрібниця

Для деяких це шок, але люди, які дотримуються прийме, зберігають у холодильнику не тільки продукти, але і гроші. Згодна, холодильник і гроші — абсолютно несумісні поняття. Але така практика існує. У кількох відомих прикмети цей побутовий прилад є одним з предметів, який активно підживлює сімейний бюджет, притягаючи гроші в будинок. Тому в ньому завжди повинні перебувати хоча б невеликі гроші, нехай навіть дрібниця.

Гроші в холодильнику: як працює прикмета?

Подруга свято вірить у всякі прикмети, і про холодильник вона теж давно знала. Говорить, що цього дива техніки можна розповідати буквально про всіх своїх бажаннях, і вони обов'язково здійсняться. Хтось покрутить пальцем біля скроні, а хтось прислухається до порад і зробить те ж саме.

Тим не менш, перш ніж просити у холодильника «чудес» і грошових поповнень, потрібно дізнатися про певні правила, без яких чарівництва не буде.

Холодильник потрібно хвалити

Важливо розмовляти з побутовим приладом, ділитися своїми переживаннями і бажаннями. А ще хвалити його і дякувати за надані продукти.

Укладати на полиці дорогі продукти

Це не обов'язково повинна бути повна камера вишуканих делікатесів. Але хоча б деяку кількість дорогих продуктів там повинно міститися.

Не допускати порожнечі

Не варто залишати полиці абсолютно порожніми. Швидше за все, це засмутить «господаря» кухні.

Зберігати якісний

Слід стежити за якістю продуктів на полицях холодильника. Вони обов'язково повинні бути свіжими і хорошими.

Велика купюра у відсіку для овочів

Рекомендується хпоранити на кожній полиці по монетці. А також покласти в побутовий прилад хоча б одну велику купюру.

Розмовляти!

Важливо! З холодильником потрібно розмовляти! Щоб магія подіяла, потрібно відкрити дверцята і розповісти про свої бажання та мрії.

Дуже складно буде забути про свої надії, але так потрібно зробити, інакше нічого не збудеться. І продовжувати займатися своїми справами. Удача обов'язково повернеться до вас обличчям.

А після виконаного бажання треба подякувати побутовий прилад.

Регулярний догляд і миття

Не варто забувати і про ретельному догляді за приладом. Його потрібно регулярно мити і розморожувати, якщо така функція спочатку не передбачена.

Додаткові грошові прикмети, пов'язані з холодильником

Кухня є найбільш енергетично насиченим кімнатою в будинку. Саме тут збираються всі члени родини. Вона наповнена позитивними емоціями і енергетикою домашніх. Напевно, саме тому фахівці рекомендують робити грошові «заначки» в кухні. Холодильник є «центром» цього приміщення, місцем, звідки приходять все готуються продукти.

Це є першою причиною, чому холодильник використовується в якості великого «гаманця». Багато хто вважає, що в холодильній камері потрібно зберігати дрібні монети. Але більшість магів і шаманів радять покласти і велику купюру, щоб гроші в будинок приходили нескінченним потоком.

Періодично рекомендується діставати монетки і робити рух, яке змушує їх дзвеніти. При цьому варто вимовити фразу «Гроші до грошей!» і покласти монетки на місце.

Важливо! Цими грішми розплачуватися ніяк не можна. Навіть якщо в будинку не залишиться більше коштів, ці «заначки» повинні залишатися на своєму місці. В іншому випадку удача повністю відвернеться від цього будинку.

Поряд з холодильником можна поставити статуетку сови, хоча б зовсім невеликого розміру. Або приклеїти магнітик з зображенням на дверцята. Це допоможе використовувати надходять гроші з розумом і не робити непотрібних витрат.

І головне, потрібно бути повністю впевненими в своїх силах і вміння, працювати і займатися улюбленою справою. Тільки щаслива людина отримує саме те, що він хоче.