Скрипить паркетна дошка що робити без розбору

Кожної конструкції властиво з часом експлуатації погіршуватися у власних властивості. Однак при цьому користувачам варто володіти спеціальними знаннями, які допоможуть позбутися від виниклих несправностей. Таким чином, у цій статті розберемо ситуацію, при якій паркет знаходить різні дефекти, а також розглянемо що треба робити для усунення.

Чому при ходьбі починає скрипіти паркетна дошка

У наведеному випадку може виникати безліч різних джерел виникнення неполадок. Отже, нижче будуть представлені найбільш поширені з усіх:

  1. З-за поганого фундаменту можуть утворюватися відшаровування поверхонь, тим самим руйнуючи основну частину. Особливу популярність знаходить укладання підлогового матеріалу безпосередньо на цемент. Тобто якщо ви не застосовували в монтажі проміжні шари, то напевно ви зіткнетеся з даною проблемою.
  2. Якщо ж у вас стяжка утворює максимум два міліметри, то руйнування здійснюватиметься за рахунок нерівностей.
  3. Також проблема може ховатися у вільному розташуванні ДВП.
  4. Найчастіше майстри допускають помилки безпосередньо не тільки в процесі укладання, але і при придбанні того чи іншого вихідного матеріалу.
  5. А деякі з них зовсім не дотримуються стандартні правила.

ДОВІДКА! Сюди може входити відсутність необхідних зазорів між покриттям і стіною.

  1. Неправильність у розташуванні лагів теж можуть послужити виникненню скрипів.
  2. Якщо у відповідному приміщенні підвищена вологість, то із-за недотримання визначеного режиму може звужуватися деревина. Тому й утворюється характерний звук.

Як позбутися від скрипу, не розбираючи дошку

Після того, як можливі джерела розглянуті, можна приступати до дій по їх ліквідації.

  • Якщо спиратися на найдешевший спосіб, то вам належить озброїтися саморізами. З їх допомогою потрібно встановити заміну старих цвяхів.
  • Крім цього, існує більш радикальний метод. При цьому попередньо варто дізнатися відстань, що становить між дошкою і безпосередньо бетонним покриттям. Для цього доведеться просвердлити невеликого розміру поглиблення і вставити туди дріт. Таким чином, можливо визначити проміжок. Далі, відповідаючи цій довжині, слід придбати саморізи. Після чого необхідно виявити місцезнаходження лагів. Найчастіше вони знаходяться вздовж ряду цвяхів. Тепер можна приступити до головного етапу. Потрібно знову ж просвердлити отвір. Воно повинно бути менше ніж діаметр використовуваного саморіза приблизно на один міліметр. Потім треба закрутити останнє з названих виробів до упору.

УВАГА! Описані маніпуляції необхідно здійснювати з кожною дошкою, причому кожен лад повинен бути задіяний.

  • Також можна скористатися іншим варіантом результату подій. При цьому варто всього лише обзавестися деталями, параметри яких відповідають відстані від бетону до поверхні. Власне, їх наявність буде служити опорою, що знизить навантаження з інших частин конструкцій.

У будь-якому випадку, не рекомендується використовувати кріплення лагів до бетонної споруди.