Паркетна дошка: плюси і мінуси

Паркетна дошка, як і будь-який матеріал, має свої плюси і мінуси.

Основні плюси паркетної дошки

  1. Співвідношення ціни та якості: практично всі агенти з нерухомості згодні з тим, що паркетні підлоги на кухні збільшують вартість будинку понад їх первісної вартості. Паркетна підлога прослужить стільки, скільки триває ваш будинок, тому його ніколи не потрібно замінювати. Фактично, у багатьох знесенні будинків паркетні дошки з твердої деревини видаляються неушкодженими і переробляються, тому, можна сказати, що ваші паркетні дошки з твердої деревини можуть фактично пережити ваш будинок.
  2. Екологічність: деревина є відновлюваним ресурсом. Сьогодні тверду деревину в Австралії збирають з плантацій або ретельно керованих лісів, гарантуючи, що запаси ніколи не закінчаться, і що буде завдано мінімальної шкоди навколишньому флорі і фауні. У багатьох випадках лісова промисловість в даний час бере активну участь у проектах по лісовідновленню та охорони дикої природи.
  3. Паркетні підлоги допомагають зберегти домашню обстановку більш здоровою. Це одна з основних причин, по якій так багато домовласникам замінюють килимове покриття підлог на тверду деревину та інші статеві дошки з твердою поверхнею. Деревина листяних порід не містить пилу, плісняви, пилових кліщів, лупи кішок та інших речовин, які можуть спричиняти або погіршувати алергію та інші проблеми зі здоров'ям.
  4. Паркетні підлоги прекрасні: ніщо не може зрівнятися з теплими, природними відтінками листяних порід. Так багато видів і кольорів доступні, ви можете знайти листяних порід, які ідеально підходять для вашого будинку.
    Паркетні підлоги легкі в догляді. Після установки і герметизації ваш паркетна підлога буде виглядати прекрасно протягом багатьох років, і для цього буде потрібно лише звичайна прибирання і догляд.

Які недоліки має матеріал

  1. Масивна деревина дорожче багатьох інших підлогових покриттів, вона має й інші мінуси.
  2. Статеві дошки з твердої деревини вимагають періодичного шліфування і полірування.
  3. Паркетна дошка не можуть бути легко замінені, якщо ви хочете змінити свій матеріал для підлоги.

Є ці недоліки дійсно недоліками або вони просто сприймаються як недоліки? Хоча це правда, що вартість укладання підлоги з масиву дерева дорожче, ніж укладання килимів або вінілових плиток, паркетні підлоги вічні, в той час як інші види підлогових покриттів потребують регулярної заміни. Так, вам, можливо, доведеться шліфувати і полірувати підлогу один або два рази протягом терміну служби вашого будинку, це не більш затратно, ніж заміна інших типів підлогових покриттів. Ні, ви не можете легко підняти паркетну підлогу, але навіщо вам це потрібно? Більшість домовласників ніколи не втомлюються від своїх дерев'яних підлог та насправді цінують їх ще більше з роками.