Плитка, яку страшно брати в руки − дорогі і незвичайні моделі

Коли людство почало користуватися пластинками з обпаленої глини, точно невідомо. Кераміка, відома ще з часів Месопотамії (три тисячі років до н. е..), досі затребувана в якості матеріалу для оздоблення житла. Кахель, який використовується в декорі кухонь, ванних кімнат, туалетів − це всім відомі пластинки квадратної або прямокутної форми з малюнком. Що може бути простіше і практичніше? Але прогрес не стоїть на місці: кахель, виготовляється із застосуванням нових технологій, дивує варіантами декору та іншими особливостями.

Керамічна плитка за один мільйон доларів

Стільки коштує один квадратний метр найдорожчою на сьогоднішній день керамічної плитки? Зроблена вручну з дорогих матеріалів, кожна плитка шоколаду фірми Pietra Firma LuxTouch є результатом натхнення художника-ювеліра.

Основа композиції – чорний агат. У центрі розташований квітка з перламутру з розбіжними пелюстками, інкрустованими дев'яносто п'ятьма діамантами досить великого розміру. Кути викладені раковинами галіотісів, званими дивом океану через оригінального поєднання різних кольорів перламутру.

Довідка! Галіотіси належать до роду черевоногих молюсків. Їх перламутрові раковини використовуються при виготовленні прикрас і декоративних предметів.

Якщо за всієї цієї розкоші і багатству пройтися босоніж, то тактильний ефект буде незабутнім. Інкрустація з черепашок, які виступають над поверхнею плиток, і діаманти трохи покалывают шкіру ступень. Прекрасний масаж забезпечений!

Правда, поки така плитка не користується популярністю у широкого кола споживачів. Випадки використання цього шедевра в обробці можна перерахувати по пальцях однієї руки. Але зустрічаються замовники, яким не до смаку діаманти. В такому випадку фірма-виробник може запропонувати варіант з іншими дорогоцінними каменями.

Дорогі і розкішні моделі керамічної плитки

Золото вражає, засліплює, заворожує... Ванна кімната, облицьована позолоченими кахлями фабрики Dune, не залишить нікого байдужим. Контраст між глянцевою і матовою поверхнею при поєднанні плиток прямокутної форми зробить вашу ванну кімнату особливою. Ціна за таке задоволення буде чималою, але воно того варто.

Чи думав коли-небудь відомий австрійський живописець Густав Клімт, що його полотна, виконані в стилі модерн, ляжуть в основу колекції оздоблювальних матеріалів для ванної кімнати? Напевно, немає. Колоритне полотно «Поцілунок» із зображенням чоловіка і жінки на абстрактному тлі надихнуло дизайнерів компанії Original Style на використання цього сюжету при створенні облицювального матеріалу з платини і золота.

Виробники впевнені в якості і довговічності своїх творінь: кожен примірник обпалювали в печі сімнадцять разів. Квадратні плитки шириною шістдесят сантиметрів прикрашені звивистими лініями з дорогоцінних металів. Ціна такого ексклюзиву – шістсот двадцять доларів за штуку.

Довідка! Густав Клімт, австрійський художник, був основоположником модерну в живопису. Головним об'єктом його творчості було жіноче тіло і відвертий еротизм.

Чарівність північного сяйва надихнуло дизайнерів компанії MOVING COLOR на розробку облицювального матеріалу з вражаючим ефектом. При кімнатній температурі це звичайна скляна плитка чорного кольору. Але під впливом теплої води, поверхня змінює вигляд.

Облицювання починає переливатися всіма відтінками колірного спектру, нагадуючи веселку. За квадратний метр такого «райдужного» пишноти доведеться викласти сто вісімдесят доларів.

При бажанні вразити чимось незвичайним своїх друзів і близьких, зверніть увагу на продукцію італійської компанії Graniti Fiandre – облицювання з підсвічуванням крізь отвір у плитці. Цей ефектний прийом при всій своїй простоті може додати будь-якому приміщенню таємничий і неповторний вигляд. Причому малюнок може бути будь-яким, навіть традиційним, але підсвічування перетворить його в щось особливе.

Варіант з використанням 3D плитки – для сучасних, стильних і впевнених у собі людей з міцними нервами. Хоча фабрика Impronta, виробник такого облицювання, вважає, що вона підходить навіть для оформлення спальні і вітальні, все-таки ефект вібрації і поверхня, що відбиває світло по-різному, не кожному припаде до душі. Візуальний глибокий рельєф навряд чи придатний для відпочинку і розслаблення.

Є ще цікавий варіант облицювання – персональна, каліфорнійської компанії ImageSnap. Друк проводиться на основі наданих вами фотографій. Вибравши формат і тип поверхні, ви отримаєте фотоплитку з коханим зображенням. Глянсове або матове виконання – як побажаєте.

Плитку можна використовувати при облицюванні стін, а можна розмістити у будь-якому зручному для вас місці – хоч на холодильнику. У цьому разі на зворотному боці є магніти. Перевага фотоплитки в тому, що її можна замовити через інтернет, тобто завантажити фотографію, визначитися з форматом, заплатити і отримати ваш − єдиний у світі, унікальний екземпляр.

Компанія TAU Ceramica з Іспанії в тандемі з винахідником Пепом Торресом створили «дієтичний» керамічний підлогу з датчиками ваги. Підлога для схуднення може робити голосові повідомлення конкретній людині, в залежності від поставленої задачі. Наприклад, якщо ви завмирає біля холодильника частіше звичайного, то можете почути: «Відійди, пампушка!»