П'ять цікавих способів застосування старих ложок і виделок

Ні для кого не є секретом, що столові прибори з часом приходять в непридатність. І замість того, щоб викидати і засмічувати навколишнє середовище, їх завжди можна пристосувати в господарстві і навіть зробити цікаві вироби, які прослужать ще кілька років.

Що цікавого можна зробити зі старих виделок і ложок

Після пропозиції зберегти старі вилки і ложки у багатьох виникло запитання: «А що ж з ними тепер робити?». Насправді ідей дуже багато, всіх не перелічити, і результат буде залежати від вашого бажання і творчого пориву. Але все ж кілька цікавих ідей вам належить дізнатися в цій статті.

Ручки для шафи

Нестандартні і стильні ручки на меблях – запорука того, що приміщення буде виглядати оригінально. Якщо у вас з'явилося стійке бажання «освіжити» інтер'єр і старі меблі, ручки з ложок – найкращий варіант. Для цього потрібно вирівняти широку частину ложки, зігнути її ручку в потрібному для вас напрямку і просто прикрутити з обох сторін до шафки. Для зручності на ложці можна написати, що знаходиться саме в цій шафі, щоб не плутатися. Найкращим матеріалом для такої роботи стануть мельхіорові вироби.

Абажур

Зробити оригінальну люстру своїми руками з ложок і вилок не складе праці. Для цього вироби вам знадобиться дриль, металеве кільце, столові прилади, невеликі металеві гачки, ланцюг, плоскогубці, заклепочник, надфіль, заклепки.

Металеву смужку скріпіть в кільце за допомогою заклепочника, а потім просвердлите дрилем необхідну кількість отворів для подальшого закріплення в них столових приладів. Надфілем видалити задирки, які з'явилися від дриля. Наступним кроком стане просвердлення таких же отворів на кінчиках ручок ложок або вилок.

Після цього необхідно протягнути металеві гачки в отвори на кільці і підвісити на них столові прилади. Потім наріжте на рівні відрізки ланцюг і надіньте з чотирьох сторін на вже наявні гачки, кінці яких затисніть за допомогою плоскогубців. Верхні кінці ланцюгів скріпіть між собою маленьким металевим кільцем, через яке в подальшому буде пропущений електричний кабель.

Настінний свічник

Для такої вироби вам знадобиться тільки ложка, невеликий брусок дерева, дриль або суперклей. Нижню (широку) частину ложки необхідно вигнути вгору, а тонку бік прикрутити або приклеїти вертикально до бруска, потім цю конструкцію помістити на стіну. Краще використовувати велику ложку або навіть ополоник.

Зажим для серветок

Якщо велику ложку або вилку загорнути спіраллю, можна зробити чудове кільце для серветок. Для більшої оригінальності, до широкої частини ложки можна приклеїти кругле скельце, або красивий камінь.

Гачки для ключів

І ще однією оригінальною ідеєю стане виготовлення з ложок і виделок гачків для ключів або будь-яких інших дрібних предметів. Для цього прилад знадобиться прибити до дерев'яного блоку і зігнути в формі гака.

Ось так кілька нехитрих дій допоможуть вдихнути друге життя в старі столові прилади.