Як користуватись сейфом в готелі

Якщо вам часто доводиться бувати в готелях варто подбати про збереження своїх документів і фінансів. З цією метою в готельних номерах часто монтують сейфи. Але потрібно ще навчитися з ним гуляти. Розглянемо, як користуватися сейфом в готелі, щоб ваші цінні речі завжди були в безпеці.

Різновиди сейфів

Готелі мають три зірки і більше комплектують свій номерний фонд сейфами, щоб їх мешканці мали можливість залишати цінні речі в номері і не переживати при цьому про їх збереження. Сейфи можуть бути різного типу і з різними типами замків, а саме:

  1. Ключові замки. Цей варіант зустрічається вкрай рідко. Він не надто практичний, постояльці часто втрачають ключі, так і надійність знаходиться на низькому рівні.
  2. Магнітні замки. Для відкриття цієї конструкції постояльцеві слід скористатися карткою. Це досить дорогі замки, чим обґрунтоване рідкісне застосування такого типу сейфів.
  3. Біометричні. Ідентифікація власника здійснюється за відбитком пальця. Ці замки також дуже дорогі.
  4. Електронні кодові. Цей варіант найбільш поширений. Вони недорогі, прості у використанні і відрізняються високим ступенем надійності, а це і є основні критерії вибору.

Так як останній варіант можна найчастіше зустріти в готельних номерах, розберемося з їх принципом роботи, а, точніше, програмування.

Як користуватись сейфом готелю — інструкція

Принцип роботи готельних сейфів досить простий, а це значить, що у вас навряд чи виникнуть проблеми з їх використанням. Щоб у вас не виникло ніяких труднощів, розглянемо, як користуватися цим диво-шухлядкою в готелі.

ДОВІДКА. В кожному номері, який укомплектований сейфом, повинна бути якась інструкція, щоб гостеві було простіше впоратися з цією скринькою в стіні. Варто відзначити, що в залежності від використовуваної моделі замку, деякі особливості експлуатації можуть змінюватися, але принцип все-таки один і той же.

Алгоритм користування, наступний:

  • Замініть встановлений код на новий, яким ви будете особисто користуватися. Деякі моделі підтримують кнопку автоматичного скидання коду, деякі ні.

Якщо ви зіткнулися з моделлю, в якій така кнопка передбачена, користувальницький код можна встановити досить швидко. Вам потрібно буде набрати таку комбінацію [*] [Enter] [3] [Enter] [PIN1] [Enter] [PIN2] [Enter] [повторно новий PIN2] [Enter]. Коли код встановлений, необхідно перевірити його роботу наступними чином [*] [новий PIN2] [Enter]

Якщо у вашому номері встановлений сейф з кнопкою скидання, вам просто необхідно її натиснути і код буде обнулений. Для активації нового паролю наберіть наступну комбінацію: [But] вводимо [новий PIN2] натискаємо [Enter]. Необхідно перевірити його роботу наступними чином [ON] [новий PIN2] [Enter]. Всі описані маніпуляції вам слід здійснювати, коли двері не закрита. Як бачите. Цей етап досить простий. Набравши комбінацію кілька разів, у вас вже точно не виникне на цьому етапі ніяких складнощів.

  • Коли ви замінили старий код на новий і перевірили функціонування встановленого пароля, можна закривати сейф. Далі, проверніть ручку замка проти годинникової стрілки до упору.
  • Для того щоб відкрити двері сейфа вам необхідно буде ввести придуманий вам код, все досить просто. Якщо ви все правильно зробили, почуєте сигнал, що сповіщає про це, а також про правильності ваших дій повідомить і зелена лампочка.

ВАЖЛИВО. Якщо ви чує піщані і бачите миготіння не зеленою, а червоної лампочки п'ять разів підряд, це може свідчити про те, що розряджені батарейки, необхідно їх замінити.